Zepsuty odrzut broni.

Problemy z ustawieniami graficznymi, złym wyświetlaniem grafiki.

Moderator: Inkwizytor

Regulamin forum
Przed zadaniem pytania proszę się zastosować do niniejszych wskazówek:

1. Przeszukaj forum używając funkcji "Szukaj". Nowe wydania Arma mają wiele wspólnych cech z poprzednią wersją i jest wysoce prawdopodobne, że można posłużyć się analogią.
2. Sprawdź w dziale Pomoc Techniczna czy nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie.
3. Tworząc nowy wątek wybierz podforum tematyczne adekwatne do problemu lub zapytania.
4. Tworząc nowy wątek nie wpisuj enigmatycznie nazwy tematu typu "Pytania", "Pilne", "Potrzebna pomoc". Takie tematy będą kasowane bez ostrzeżenia.
5. W nazwie tematu wpisz coś konretnego, to czego dotyczy pytanie lub problem np.: "Jak zmienić na inny przycisk wybierania celu(domyślenie Tab)"
6. Nie zadawaj na raz wielu pytań w jednym temacie. Lepiej otworzyć kilka tematów, każdy na osobny problem. Ułatwi to śledzenie poszczególnych wątków, lepiej widać na co została udzielona odpowiedź.
7. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania poinformuj czy jest to dla ciebie satysfakcjonujące i pomocne.
8. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania podziękuj. Autorowi postu, który przyczynił się do pomocy wystaw pozytywną opinię(daj pochwałę).
9. Jeśli sam rozwiązałeś problem lub znalazłeś odpowiedź, poinformuj o tym. Tą informacją pomożesz innym.
ODPOWIEDZ
manczak
Posty: 6
Rejestracja: 09 maja 2014, 20:13
ID Steam: manczakpl

Zepsuty odrzut broni.

Post autor: manczak »

Witam i z góry przepraszam jeśli umieściłem temat w złym dziale.

Od ostatniego patcha pojawił się u mnie problem z odrzutem wszystkich rodzajów broni
np. karabin podskakuje co ok.5 pocisków kiedy powinien ciągle podskakiwać.
Na internecie nic nie znalazłem ,a ponowna instalacja Army nic nie dała.

Bronie mają normalny odrzut, ale tylko na prezentacjach.
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Zepsuty odrzut broni.

Post autor: Tenk »

Używasz wersję developerską czy stabilną? Ogólnie grzebali dużo w podrzucie broni i te podstawowe z army dostały mocne zmiany, jest to zapewne bug do poprawki w kolejnym patchu.
manczak
Posty: 6
Rejestracja: 09 maja 2014, 20:13
ID Steam: manczakpl

Re: Zepsuty odrzut broni.

Post autor: manczak »

A jak rozpoznać jaką się wersje posiada?
Awatar użytkownika
Alduric
Posty: 147
Rejestracja: 26 listopada 2012, 16:06
ID Steam:

Re: Zepsuty odrzut broni.

Post autor: Alduric »

Jak nie wiesz, to jesteś na stable. We właściwościach gry na zakładce Steam.

Odrzut został skopany, deweloperzy omijają temat szerokim łukiem na wszelkie próby zejścia dyskusji na to zagadnienie z mojej strony :) Więc pewnie wkradł im się błąd w aktualizację 1.22 - Swoją drogą ten obecny (zbugowany) odrzut nie wygląda ani normalnie, ani realistycznie, ani grywalnie.
Obrazek
manczak
Posty: 6
Rejestracja: 09 maja 2014, 20:13
ID Steam: manczakpl

Re: Zepsuty odrzut broni.

Post autor: manczak »

Dzięki za odpowiedź, swoją drogą trochę już ten odrzut poprawiają, mogli by się pospieszyć bo se pograć nie można.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grafika”