Spadki fps/przycinki w miastach

Problemy i porady nt dobrej i słabej wydajności PC, zawieszaniem się gry itp.

Moderator: Inkwizytor

Regulamin forum
Przed zadaniem pytania proszę się zastosować do niniejszych wskazówek:

1. Przeszukaj forum używając funkcji "Szukaj". Nowe wydania Arma mają wiele wspólnych cech z poprzednią wersją i jest wysoce prawdopodobne, że można posłużyć się analogią.
2. Sprawdź w dziale Pomoc Techniczna czy nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie.
3. Tworząc nowy wątek wybierz podforum tematyczne adekwatne do problemu lub zapytania.
4. Tworząc nowy wątek nie wpisuj enigmatycznie nazwy tematu typu "Pytania", "Pilne", "Potrzebna pomoc". Takie tematy będą kasowane bez ostrzeżenia.
5. W nazwie tematu wpisz coś konretnego, to czego dotyczy pytanie lub problem np.: "Jak zmienić na inny przycisk wybierania celu(domyślenie Tab)"
6. Nie zadawaj na raz wielu pytań w jednym temacie. Lepiej otworzyć kilka tematów, każdy na osobny problem. Ułatwi to śledzenie poszczególnych wątków, lepiej widać na co została udzielona odpowiedź.
7. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania poinformuj czy jest to dla ciebie satysfakcjonujące i pomocne.
8. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania podziękuj. Autorowi postu, który przyczynił się do pomocy wystaw pozytywną opinię(daj pochwałę).
9. Jeśli sam rozwiązałeś problem lub znalazłeś odpowiedź, poinformuj o tym. Tą informacją pomożesz innym.
ODPOWIEDZ
Undead
Posty: 1
Rejestracja: 15 lutego 2016, 23:12
ID Steam:

Spadki fps/przycinki w miastach

Post autor: Undead »

Posiadam w miarę nowy komputer i w miastach przy dużej ilości zwłok i dużej ilości budynków FPS'y spadają nawet do 20, i najgorszy jest w tym fakt, że zawsze taką potyczkę w mieście przegrywam przez te cholerne przycinki/spadki, bo kolesiom zawsze wszystko chodzi płynnie a mi w momencie celowania oczywiście musi pójść wszystko w dół... Nie piszcie mi o zaśmieconym dysku czy czymś, bo mam świezo postawionego Win10.

GTX 970 Gaming 4G
I5 4660
8GB RAM
2TB Dysk
Monitor 60'hz
Ping 50-90

Zużycie podzespołów przy włączonej/zminimalizowanej Armie
Procesor 9%
Pamięć 42% (3,3 GB w użyciu, 4,6 GB dostępnej) (Ogólnie jak kupowałem ramy miały być 1600 GHz, a w menadzerze jest że 1333 GHz?)
Dysk 1%

Bądź mądry i pisz wiersze. Ile osób na twitchu oglądałem którzy mieli gorszy sprzęt i sobie elegancko streamowali nawet bez ŻADNYCH spadków. Niech jakiś ekspert, profesor, filozof albo inny kosmonauta wyjaśni mi na czym to wszystko polega.

P.S. Dodam, że po restartach serwa ZAWSZE wszystko jest okej i mam nawet 40-50 FPS, minie jakiś czas, przychodzę ponownie w to samo miejsce i człowiekowi się odechciewa grać...

P.S.2.
- Pytanie odemnie, SSD w tym przypadku coś pomoże? Mnie się wydaje że to może być od tego, że mój dysk jest wolny i wolno ładuje obiekty, zwłaszcza te zresowane przez serwer?
- Co zmienić? Moim zdaniem mam komputer mocarz, taki FRANKIEonPC np. sobie nagrywa z niewiadomo jaką ilością FPS, zawsze jest w środku miasta i NIGDY na jego filmach nie ma przycięć.
- Więc jeśli jednak mój komputer jest słaby, to co zmienić żeby chodziło mi np. tak jak u gościa wyżej? Czy nawet u tych wszystkich streamerów... którym ze słabszym sprzętem gra chodzi o niebo lepiej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydajność i zawieszanie się”