Napis wyskakujący przy włączaniu misji na serwerze

Problemy i porady nt dobrej i słabej wydajności PC, zawieszaniem się gry itp.

Moderator: Inkwizytor

Regulamin forum
Przed zadaniem pytania proszę się zastosować do niniejszych wskazówek:

1. Przeszukaj forum używając funkcji "Szukaj". Nowe wydania Arma mają wiele wspólnych cech z poprzednią wersją i jest wysoce prawdopodobne, że można posłużyć się analogią.
2. Sprawdź w dziale Pomoc Techniczna czy nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie.
3. Tworząc nowy wątek wybierz podforum tematyczne adekwatne do problemu lub zapytania.
4. Tworząc nowy wątek nie wpisuj enigmatycznie nazwy tematu typu "Pytania", "Pilne", "Potrzebna pomoc". Takie tematy będą kasowane bez ostrzeżenia.
5. W nazwie tematu wpisz coś konretnego, to czego dotyczy pytanie lub problem np.: "Jak zmienić na inny przycisk wybierania celu(domyślenie Tab)"
6. Nie zadawaj na raz wielu pytań w jednym temacie. Lepiej otworzyć kilka tematów, każdy na osobny problem. Ułatwi to śledzenie poszczególnych wątków, lepiej widać na co została udzielona odpowiedź.
7. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania poinformuj czy jest to dla ciebie satysfakcjonujące i pomocne.
8. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania podziękuj. Autorowi postu, który przyczynił się do pomocy wystaw pozytywną opinię(daj pochwałę).
9. Jeśli sam rozwiązałeś problem lub znalazłeś odpowiedź, poinformuj o tym. Tą informacją pomożesz innym.
ODPOWIEDZ
dawid96
Posty: 9
Rejestracja: 06 marca 2013, 10:11
ID Steam:

Napis wyskakujący przy włączaniu misji na serwerze

Post autor: dawid96 »

Gdy ładuje mi się misja i już mam grać wyskakuje mi taki napis:
You thought you could get tid of me? Stop trying to play, and go paster BIS to get their act tohether, and plug this leaky bucket of a game, VE, mute 4
I nie da się nic innego zrobi niż wyjść z serwera. A ja słaby jestem z angielskiego i tylko domyślam się trochę co tu pisze. Pomóżcie.
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 138
Rejestracja: 07 listopada 2009, 15:34
ID Steam: grzegorz75jan
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Napis wyskakujący przy włączaniu misji na serwerze

Post autor: grzegorz »

Na początek daj sprawdzanie spójności plików. Jeśli to nie pomoże to niestety trzeba przeinstalować grę jeśli nikt nic lepszego nie wymyśli. Sam mam zrobioną wcześniejszą kopię. Więc w razie "W" wystarczy mi po przywróceniu z kopii mała aktualizacja.
W sumie pasiło by odświeżyć moją kopię.
CPU - i5 3570K, SilentiumPC Fortis HE1225, Mobo - MSI Z77A-GD55, Mem - Kingston HyperX DDR3 2x4096MB 1600MHz, GPU - Gigabyte Radeon HD 7870 OC 2GB, LG W2220P, HDD-WDC WD6400AAKS, SSD-Plextor PX-128M5S, DVD-Lite-On iHAS122-18, PSU-XFX Black Edition XTR 550W, Obudowa - Silentium PC Gladius 400 Pure Black. Audio-Asus Xonar DX, Superlux HD668B
Awatar użytkownika
Dymion
Posty: 63
Rejestracja: 21 stycznia 2010, 13:39
ID Steam:
Numer GG: 272204
ID gracza: 0

Re: Napis wyskakujący przy włączaniu misji na serwerze

Post autor: Dymion »

Mam ten sam problem, a przeinstalowanie gry nie pomogło :/
dawid96
Posty: 9
Rejestracja: 06 marca 2013, 10:11
ID Steam:

Re: Napis wyskakujący przy włączaniu misji na serwerze

Post autor: dawid96 »

Nie wiem co się stało ale już działa. Dobra mam dość teraz mam napis i latam.
Awatar użytkownika
Ice
Posty: 85
Rejestracja: 16 grudnia 2006, 17:56
ID Steam:
Numer GG: 1809885
Lokalizacja: Cheltenham
Kontakt:

Re: Napis wyskakujący przy włączaniu misji na serwerze

Post autor: Ice »

Utworz nowy profil gracza i zanim polaczysz sie z jakimkolwiek serwerem sprawdz czy masz ten sam problem. Jesli to nie pomoze przeinstaluj gre, na wszelki wypadek sprawdz czy cos nie zostalo w C:/Users//Documents, a najlepiej powstrzymaj sie na jakis czas od odwiedzania otwartych serwerow.
Arma 3 Alpha Hacked!

We all had the pleasure of flying without a parachute for the last 24 hours with a nice and stupid message on our screen! most of you had no idea how / or why, so I just come to give you a brief explanation!

A malicious person attacked from the last 48h now the multiplayer server arma 3 alpha for a reason which is peculiar to him .. and that is why I decided to put the server under password until Bohemia Interactive find a solution to this problem. Unfortunately the password is not enough, we also need some manipulations of your side.

To explain everything to you, what you experience is more or less a virus .. While it is just infecting a game, it is still a virus! your pc is not at risk, your games either but the execution of this logic classifies it as a virus.

To be more precise, it is a script that is broadcast by the '' hacker'' on a random server. going on to server this server, the said hacker code are transmitted to the server and also to any guests that connect. then once properly transmitted to everyone, the script become active and make every body fly... once infected .. the logic is to leave the server and go elsewhere to enjoy the games .. well... ERROR! because once you become infected you become the hacker, and joining another server, you infect all clients on the new server, and the server itself .. so thats why no server are running right now as the propagation speed for this hack / virus is very fast!

It was noted this said '' virus'' is in your vars profile. and it was also noted that if you leave the game, the problem disappears. SO! the thing is to make sure you do not infect the community! if you come to be infected, leave the game completely and return by joining a server that is not infected! (Hence the interest of the server with pass!) So now that everyone has been warned, I will not let anyone ruin my day off! those wishing to join our server will be asked to come on teamspeak to get the password to access the game server!

Hopefully Bohemia Interactive will find us a quick solution, but in the mean time, i would really appologize about yesterday night!
...just tell them I went crazy.
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 138
Rejestracja: 07 listopada 2009, 15:34
ID Steam: grzegorz75jan
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Napis wyskakujący przy włączaniu misji na serwerze

Post autor: grzegorz »

A może tak
Obrazek
Jeśli to coś siedzi tylko na serwerach a tam to tylko widziałem, pomijając mutację "wirusa" to można sobie szukać.
CPU - i5 3570K, SilentiumPC Fortis HE1225, Mobo - MSI Z77A-GD55, Mem - Kingston HyperX DDR3 2x4096MB 1600MHz, GPU - Gigabyte Radeon HD 7870 OC 2GB, LG W2220P, HDD-WDC WD6400AAKS, SSD-Plextor PX-128M5S, DVD-Lite-On iHAS122-18, PSU-XFX Black Edition XTR 550W, Obudowa - Silentium PC Gladius 400 Pure Black. Audio-Asus Xonar DX, Superlux HD668B
dawid96
Posty: 9
Rejestracja: 06 marca 2013, 10:11
ID Steam:

Re: Napis wyskakujący przy włączaniu misji na serwerze

Post autor: dawid96 »

Działa na wersji DEV. A to jak się włącza: Aby zaktualizować Armę 3 do wersji DEV trzeba kliknąć prawym przyciskiem myszy na Arma 3 w liście gier steam i wybrać Właściwości, następnie przechodzimy do zakładki Beta i wybieramy "development - Development Build".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydajność i zawieszanie się”