Problem z uruchamianiem zapisanej gry

Problemy techniczne z dodatkami czyli tzw. modami i addonami.
Aktualizatory modów.

Moderator: Inkwizytor

Regulamin forum
Przed zadaniem pytania proszę się zastosować do niniejszych wskazówek:

1. Przeszukaj forum używając funkcji "Szukaj". Nowe wydania Arma mają wiele wspólnych cech z poprzednią wersją i jest wysoce prawdopodobne, że można posłużyć się analogią.
2. Sprawdź w dziale Pomoc Techniczna czy nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie.
3. Tworząc nowy wątek wybierz podforum tematyczne adekwatne do problemu lub zapytania.
4. Tworząc nowy wątek nie wpisuj enigmatycznie nazwy tematu typu "Pytania", "Pilne", "Potrzebna pomoc". Takie tematy będą kasowane bez ostrzeżenia.
5. W nazwie tematu wpisz coś konretnego, to czego dotyczy pytanie lub problem np.: "Jak zmienić na inny przycisk wybierania celu(domyślenie Tab)"
6. Nie zadawaj na raz wielu pytań w jednym temacie. Lepiej otworzyć kilka tematów, każdy na osobny problem. Ułatwi to śledzenie poszczególnych wątków, lepiej widać na co została udzielona odpowiedź.
7. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania poinformuj czy jest to dla ciebie satysfakcjonujące i pomocne.
8. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania podziękuj. Autorowi postu, który przyczynił się do pomocy wystaw pozytywną opinię(daj pochwałę).
9. Jeśli sam rozwiązałeś problem lub znalazłeś odpowiedź, poinformuj o tym. Tą informacją pomożesz innym.
ODPOWIEDZ
szymon2432
Posty: 1
Rejestracja: 31 sierpnia 2014, 16:48
ID Steam:

Problem z uruchamianiem zapisanej gry

Post autor: szymon2432 »

Jak w temacie, mam problem z uruchomieniem zapisanej gry - scenariusz pobrany z armaholic - dynamic universal war system, problem polega na tym, że gdy próbuje wczytać zapisaną grę, wyskakuje mi takie okienko(sory za jakość, zdjęcie robione telefonem):
http://i62.tinypic.com/ionngl.jpg
Od razu mówię, że gram na modach (dodatkowe bronie), myślę, że jest to główną przyczyną tego błędu, więc szperałem w internecie i znalazłem "rozwiązanie", które mówi, żeby rozpakować plik .pbo, znaleźć w nim plik o nazwie mission.sqm i usunąć zawartość w klamerce AddOns i AddOnsAuto, po czym rozegrać scenariusz od nowa, a gra sama uzupełni plik o nowe modyfikacje, lecz tu powstaje problem, ponieważ, kiedy wykonuję wszystko po kolei, błąd wyskakuje nadal, a wymienione klamerki pozostają puste, wrzucam odpowiedni wycinek z pliku przed "dłubaniem".

version=12;
class Mission
{
addOns[]=
{
"a3_map_stratis",
"A3_Characters_F_OPFOR",
"A3_Characters_F_Civil",
"A3_Characters_F_INDEP",
"A3_Characters_F_BLUFOR",
"a3_characters_f_beta",
"a3_map_altis"

};
addOnsAuto[]=
{
"A3_Characters_F_OPFOR",
"A3_Characters_F_Civil",
"A3_Characters_F_INDEP",
"A3_Characters_F_BLUFOR",
"a3_characters_f_beta",
"a3_map_altis"

};

Moglibyście temu zaradzić? Z góry dzięki.

@edit

Zapomniałem dodać, że używam Community Base Addons i NATO SF and Russian Spetsnaz Weapons NATO SF and Russian Spetsnaz Weapons
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2014, 17:32 przez Slawek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: §4 pkt.12 regulaminu
Awatar użytkownika
vynaratorski
Posty: 178
Rejestracja: 27 września 2009, 15:22
ID Steam:
ID gracza: 1
Kontakt:

Re: Problem z uruchamianiem zapisanej gry

Post autor: vynaratorski »

Albo nie masz wszystkich modow wymaganych przez te misje, albo zapisales stan gry majac uruchomione wiecej modow, niz masz teraz.

Wysłano z telefonu, stąd błędy i inne takie
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mody, addony, DLC”