ACRE, nie słychać mnie na radiu.

Problemy techniczne z dodatkami czyli tzw. modami i addonami.
Aktualizatory modów.

Moderator: Inkwizytor

Regulamin forum
Przed zadaniem pytania proszę się zastosować do niniejszych wskazówek:

1. Przeszukaj forum używając funkcji "Szukaj". Nowe wydania Arma mają wiele wspólnych cech z poprzednią wersją i jest wysoce prawdopodobne, że można posłużyć się analogią.
2. Sprawdź w dziale Pomoc Techniczna czy nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie.
3. Tworząc nowy wątek wybierz podforum tematyczne adekwatne do problemu lub zapytania.
4. Tworząc nowy wątek nie wpisuj enigmatycznie nazwy tematu typu "Pytania", "Pilne", "Potrzebna pomoc". Takie tematy będą kasowane bez ostrzeżenia.
5. W nazwie tematu wpisz coś konretnego, to czego dotyczy pytanie lub problem np.: "Jak zmienić na inny przycisk wybierania celu(domyślenie Tab)"
6. Nie zadawaj na raz wielu pytań w jednym temacie. Lepiej otworzyć kilka tematów, każdy na osobny problem. Ułatwi to śledzenie poszczególnych wątków, lepiej widać na co została udzielona odpowiedź.
7. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania poinformuj czy jest to dla ciebie satysfakcjonujące i pomocne.
8. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania podziękuj. Autorowi postu, który przyczynił się do pomocy wystaw pozytywną opinię(daj pochwałę).
9. Jeśli sam rozwiązałeś problem lub znalazłeś odpowiedź, poinformuj o tym. Tą informacją pomożesz innym.
ODPOWIEDZ
Szotu
Posty: 3
Rejestracja: 27 czerwca 2013, 14:19
ID Steam:

ACRE, nie słychać mnie na radiu.

Post autor: Szotu »

Jak w temacie, ja słyszę inne osoby, lecz sam nie mogę nic nadać na radiu. Pod każdym innym względem ACRE działa poprawnie.

Z góry dzięki.
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: ACRE, nie słychać mnie na radiu.

Post autor: Tenk »

Jest kilka sposobów na problemy z ACRE
Wyrzuć radio w ekwipunku i podnieś je podobnie.
Uruchamiaj TSa i grę jako administrator (jeżeli używasz systemu Windows 7)
Przestaw w TeamSpeaku w opcjach, w zakładce Hotkeys, przestawić na liście w prawym, dolnym rogu na Direct Input.
Przeładować plugin w TSie nie wychodząc z gry.

Może coś zadziała.
Awatar użytkownika
Ashans
Posty: 40
Rejestracja: 27 grudnia 2013, 18:31
ID Steam:
Numer GG: 4223364
Kontakt:

Re: ACRE, nie słychać mnie na radiu.

Post autor: Ashans »

Witam.

Wątek może troche stary, ale brakuje jednej rzeczy, a mianowicie: zawsze trzeba zwracać uwagę na wersję serwera ts / klienta oraz na wersję systemu windows (32/64). Najlepiej, żeby system / ts / plugin miały te same wersje bitowe, inaczej mogą występować problemy.

TOG kozysta z wersji ts-a 3.0.11/12 i wszystko śmiga :)

W razie pytań piszcie na pm/GG

HUUAHH!!!
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mody, addony, DLC”