ARMA III Laucher

Problemy techniczne z dodatkami czyli tzw. modami i addonami.
Aktualizatory modów.

Moderator: Inkwizytor

Regulamin forum
Przed zadaniem pytania proszę się zastosować do niniejszych wskazówek:

1. Przeszukaj forum używając funkcji "Szukaj". Nowe wydania Arma mają wiele wspólnych cech z poprzednią wersją i jest wysoce prawdopodobne, że można posłużyć się analogią.
2. Sprawdź w dziale Pomoc Techniczna czy nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie.
3. Tworząc nowy wątek wybierz podforum tematyczne adekwatne do problemu lub zapytania.
4. Tworząc nowy wątek nie wpisuj enigmatycznie nazwy tematu typu "Pytania", "Pilne", "Potrzebna pomoc". Takie tematy będą kasowane bez ostrzeżenia.
5. W nazwie tematu wpisz coś konretnego, to czego dotyczy pytanie lub problem np.: "Jak zmienić na inny przycisk wybierania celu(domyślenie Tab)"
6. Nie zadawaj na raz wielu pytań w jednym temacie. Lepiej otworzyć kilka tematów, każdy na osobny problem. Ułatwi to śledzenie poszczególnych wątków, lepiej widać na co została udzielona odpowiedź.
7. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania poinformuj czy jest to dla ciebie satysfakcjonujące i pomocne.
8. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania podziękuj. Autorowi postu, który przyczynił się do pomocy wystaw pozytywną opinię(daj pochwałę).
9. Jeśli sam rozwiązałeś problem lub znalazłeś odpowiedź, poinformuj o tym. Tą informacją pomożesz innym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
czernobyl
Posty: 48
Rejestracja: 04 października 2013, 06:09
ID Steam:

ARMA III Laucher

Post autor: czernobyl »

Awatar użytkownika
Sejtan
Posty: 112
Rejestracja: 03 kwietnia 2007, 20:54
ID Steam: sejtan24
Numer GG: 6538171
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: ARMA III Laucher

Post autor: Sejtan »

Ja używam tej wersji i jestem z niej zadowolony. W luncherze możesz ustawić sobie kilka konfiguracji odpalania gry (z modami, lub bez) i oczywiście przy każdej ustalasz dowolne parametry uruchamiania np. -nosplash -showScriptErrors i takie tam... Program współpracuje również z ArmA II.
Ostatnio zmieniony 30 października 2013, 15:34 przez Sejtan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
czernobyl
Posty: 48
Rejestracja: 04 października 2013, 06:09
ID Steam:

Re: ARMA III Laucher

Post autor: czernobyl »

Też myślałem o tym laucherze ale wybrałem laucher z trzeciego linka ponieważ bardzo przypomina używany laucher ARMY II. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mody, addony, DLC”