Problem z Uruchomieniem

Problemy i porady nt instalacji gry

Moderator: Inkwizytor

Regulamin forum
Przed zadaniem pytania proszę się zastosować do niniejszych wskazówek:

1. Przeszukaj forum używając funkcji "Szukaj". Nowe wydania Arma mają wiele wspólnych cech z poprzednią wersją i jest wysoce prawdopodobne, że można posłużyć się analogią.
2. Sprawdź w dziale Pomoc Techniczna czy nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie.
3. Tworząc nowy wątek wybierz podforum tematyczne adekwatne do problemu lub zapytania.
4. Tworząc nowy wątek nie wpisuj enigmatycznie nazwy tematu typu "Pytania", "Pilne", "Potrzebna pomoc". Takie tematy będą kasowane bez ostrzeżenia.
5. W nazwie tematu wpisz coś konretnego, to czego dotyczy pytanie lub problem np.: "Jak zmienić na inny przycisk wybierania celu(domyślenie Tab)"
6. Nie zadawaj na raz wielu pytań w jednym temacie. Lepiej otworzyć kilka tematów, każdy na osobny problem. Ułatwi to śledzenie poszczególnych wątków, lepiej widać na co została udzielona odpowiedź.
7. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania poinformuj czy jest to dla ciebie satysfakcjonujące i pomocne.
8. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania podziękuj. Autorowi postu, który przyczynił się do pomocy wystaw pozytywną opinię(daj pochwałę).
9. Jeśli sam rozwiązałeś problem lub znalazłeś odpowiedź, poinformuj o tym. Tą informacją pomożesz innym.
ODPOWIEDZ
Miko
Posty: 1
Rejestracja: 13 lutego 2016, 23:50
ID Steam:

Problem z Uruchomieniem

Post autor: Miko »

Witam, nie wiem czy jest to odpowiedni dział czy nie, ale nie wiem gdzie to napisać.
Od dzisiaj rana mam problem z Armą 3. Podczas włączania wyskakuje mi taki błąd: http://imgur.com/eErqpRa . Jeszcze wczoraj nic takiego się nie zdarzało. Jestem raczej zielony w tych sprawach i nie wiem jak to naprawić. Czy mógł by mi to ktoś łopatologicznie wytłumaczyć?? Z góry dziękuje.

Pozdrawiam, Miko.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja i uruchamianie”