paczka z broniami

"Zrób to sam" czyli dłubiemy w Arma3. Dyskusja o tworzeniu dodatków oraz modyfikacji gry.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
sygnet
Posty: 6
Rejestracja: 28 kwietnia 2015, 08:09
ID Steam:

paczka z broniami

Post autor: sygnet »

Siemka , dopiero zacząłem się bawić w arme i robienie misji i chciałem się dowiedzieć czy są dostępne jakieś paczki do pobrania z broniami bo to co jest teraz jest mało zadowalające . ogółem jakieś paczki do pobrania do tej gry :)
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: paczka z broniami

Post autor: tom3kb »

Download na armaholicu, wybieraj, przebieraj do woli.
http://www.armaholic.com/
Ogólnie temat bardziej pasuje do działu z addonami ;) No i tak trudno takie rzeczy sprawdzić samemu w googlu :P
sygnet
Posty: 6
Rejestracja: 28 kwietnia 2015, 08:09
ID Steam:

Re: paczka z broniami

Post autor: sygnet »

dzięki , duży plus dla Ciebie kolego . jeszcze jak by mi ktoś wyjaśnił jak przejść w edytorze w tryb 3d oto chodzi ze gdzue sprawdzam podczas przegladania misje to moge coś edytować w 3d coś gdzieś przenieść , wysadzić w celu sprawdzenia czy działa misja itp
jeszcze jedna rzecz mnie interesuje , gdzieś u kogoś na filmiku widziałem coś takiego że był przerobiony tak czat głosowy jakby się przez radio mówiło pod jaką nazwą szukać czegoś takiego ?
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: paczka z broniami

Post autor: tom3kb »

Ale chyba edytor 3d nie działa poprawnie? Nie wiem nigdy z niego nie korzystałem.
https://www.google.pl/search?q=arma+3+e ... jwUtvbgIAI
Pooglądaj sobie poradniki.
sygnet
Posty: 6
Rejestracja: 28 kwietnia 2015, 08:09
ID Steam:

Re: paczka z broniami

Post autor: sygnet »

a co do tego przerobienia czatu głosowego na efekt radia to wiesz jak to zrobić albo pod jaką nazwą szukać ?
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: paczka z broniami

Post autor: tom3kb »

EEE...... ale to masz do multi mody z radiostacjami Acre i Task Force Radio, nie wiem czy oto ci chodzi?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”