ACC: Polish Armed Forces Mod

"Zrób to sam" czyli dłubiemy w Arma3. Dyskusja o tworzeniu dodatków oraz modyfikacji gry.

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: ACC: Polish Armed Forces Mod

Post autor: FOX-PL* »

Polecałbym trochę popracować nad teksturą zbytnio malowane na pałę. Więcej szczegółów bo modele przy tym wychodzą mniej naturalne.
Nie popełniajcie błędów poprzedników, że ilość a nie jakość. Alex znacznie lepiej wygląda bez kamuflażu, który nawet w środku lufy ma, trochę irytujące.
Jeszcze raz jakość a nie ilość. Ja osobiście czekam na MSBS.
wyspa
Posty: 9
Rejestracja: 08 września 2007, 21:10
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ACC: Polish Armed Forces Mod

Post autor: wyspa »

FOX-PL* pisze:Polecałbym trochę popracować nad teksturą zbytnio malowane na pałę. Więcej szczegółów bo modele przy tym wychodzą mniej naturalne.
Nie popełniajcie błędów poprzedników, że ilość a nie jakość. Alex znacznie lepiej wygląda bez kamuflażu, który nawet w środku lufy ma, trochę irytujące.
Jeszcze raz jakość a nie ilość. Ja osobiście czekam na MSBS.
Jak napisałem w paczce znaleźliśmy dość poważny błąd, dlatego też zablokowaliśmy dostęp do linków. Powiem tyle iż błąd dotyczy tekstur własnie, wiec możecie się spodziewać iż właściwa wersja będzie wyglądać jak należy.
Właściwe wersje plików powinny pojawić się dzisiaj wieczorem, jeżeli ktoś zdążył zassać paczkę zanim zdjęliśmy linki proponuje usunąć ja i poczekać na właściwą, bądź podmienić jak wyjdzie poprawiona wersja.
Obrazek
wyspa
Posty: 9
Rejestracja: 08 września 2007, 21:10
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ACC: Polish Armed Forces Mod

Post autor: wyspa »

Dobra błędy poprawione, jeszcze raz przepraszamy za opóźnienia...
Przypominam też iż jeżeli ktoś zdołał ściągnąć wczorajszą paczkę zanim zdjęliśmy linki to radze zrobić update bo inaczej niektóre tekstury mogą nie doczytywać się prawidłowo.

Coby nie robić bałaganu przenoszę treść poprzedniego posta:

Paczkę ACC_PAF v0.2 alfa można ściągnąć z poniższego linku:
Download

Paczka zawiera:

-Alex 7,62 i .338
-Wist-94
-Beryl z GPBO-40 GL (wersje B i C)
-Poprawione tekstury broni
-Nowe re-tekstury ekwipunku
-Więcej klas żołnierzy

ObrazekObrazek
Obrazek

Jako iż paczka ciągle jest w fazie alfa będziemy wdzięczni za uwagi.

PS.
Readme i Classlista dostępne w plikach txt bądź na BIS forum: Klik
Obrazek
Awatar użytkownika
czernobyl
Posty: 48
Rejestracja: 04 października 2013, 06:09
ID Steam:

Re: ACC: Polish Armed Forces Mod

Post autor: czernobyl »

Planujecie dorobienie misji, kampanii w których będzie można wykorzystać polski dodatek, jak na razie nie planuje grać multi a jestem wielbicielem modów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”