Tworzenie addonów

"Zrób to sam" czyli dłubiemy w Arma3. Dyskusja o tworzeniu dodatków oraz modyfikacji gry.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
stoolk
Posty: 24
Rejestracja: 28 kwietnia 2013, 17:15
ID Steam: stoolk
Numer GG: 2877624
Kontakt:

Tworzenie addonów

Post autor: stoolk »

Siema

Potrzebuje pomocy w kwestii tworzenia własnych addonów. Posiadam własne tekstury i chciałbym z nich stworzyć addon. Czy ktoś może podesłać mi link do strony z opisem jak to się robi lub po prostu napisać tu na forum jak to zrobić?
Bardzo ciężko jest znaleźć informacje na ten temat w google

Dzięki
Mirosław Gad
Posty: 1
Rejestracja: 08 sierpnia 2016, 11:55
ID Steam:

Re: Tworzenie addonów

Post autor: Mirosław Gad »

Witam
Chciałbym nauczyć się robienia modów do Arma 3. Nirestety w Polsce ten temat jest niejako skrywany przez tych którzy trochę się w tym orientują.Poprostu nie cha tworzyć sobie konkurencji choć sami nic nie robią. Proponuje abyśmy połączyli siły w naszych poszukiwaniach i razem się tego nauczyli. Temat w sumie nie jest trudny bo dość dokładnie opisany na stonach Bochemi. Ja jestem człekiem starej daty i uczyłem się jezyka francuskiego i rosyjskiego nie potrafie więc tłumaczyć poradników. Arma Tols itd.
Co nieco wiem wiem o grafice 3D 2D w zamierzchłej przeszłości byłem fanem Correla i Rhino, robiłem modele kartonowe.Jestem na Viberze pod własnym nazwiskiem. Chciałbym wejść do paczki ludzi którzy chcą coś zrobić . w pojedynke nie damy rady ale w grupie na pewno nam się uda. Zacznemy dzielić się informacjami i uczyć i z pewnscia stworzymy swoje mody do Army 3. Mój adres [email protected]
Grippen
Posty: 110
Rejestracja: 16 czerwca 2015, 19:17
ID Steam:

Re: Tworzenie addonów

Post autor: Grippen »

Hmmm... zalezy jakie addony chcielibyscie tworzyc. Jesli polskie to polecam dolaczyc do PSZ Team. Oni sa teraz na najlepszej drodze do wydania moda, ktorego smialo bedzie mozna przyrownac do RHSa. Z tego co widzialem ekipa jest skromna ale ochoczo witaja ludzi z zacieciem do tworzenia modeli itp.

www.armacenter.pl - tam popytaj, chlopaki pomagaja we wszystkim o co zapytasz na forum

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Alduric
Posty: 147
Rejestracja: 26 listopada 2012, 16:06
ID Steam:

Re: Tworzenie addonów

Post autor: Alduric »

To trzeba zrobić warsztaty dla nowych addon makerów :hapy
Obrazek
Awatar użytkownika
vynaratorski
Posty: 178
Rejestracja: 27 września 2009, 15:22
ID Steam:
ID gracza: 1
Kontakt:

Re: Tworzenie addonów

Post autor: vynaratorski »

Kurde, też mam pomysł na banalnego moda immersyjnego, tak naprawdę umiem zrobić oskryptowanie, ale za diabła nie wiem jak z tego zrobić moda - także jakby były warsztaty to piszę się :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
=NN=Edek
Posty: 88
Rejestracja: 03 lutego 2013, 14:08
ID Steam:

Re: Tworzenie addonów

Post autor: =NN=Edek »

Aldur, Ty to masz dobre serduszko :D Pewnie za darmo co 8)
Keeway
Posty: 26
Rejestracja: 07 października 2014, 11:02
ID Steam: keeway94

Re: Tworzenie addonów

Post autor: Keeway »

Każdy kto chce posiąść tego typu wiedzę ma na to szanse razem z wujkiem google i to chyba nie jest dla nikogo zaskoczenie.

A i nie ma konkretnych pytań to i nie ma konkretnych odpowiedzi kolego Mirosławie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”