Cywile w tle ARMA 3

Edytor Arma3 - dyskusje i zapytania o tworzeniu misji, skryptów oraz programowaniu.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Sajmonsky
Posty: 53
Rejestracja: 21 grudnia 2012, 00:05
ID Steam:

Cywile w tle ARMA 3

Post autor: Sajmonsky »

Witam Chciałbym żeby po miastach w których będę operował chodzili normalnie cywile
w dwójce temat załatwiałem modułem cywile w tle (działał jak działał) ale w Trójce nie moge go znaleźć
Czytałem o jakimś Urban Patrol Script ale za bardzo nie wiem jak to zmonotować. A może da się to po prostu załatwić jakimś modułem ?
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Cywile w tle ARMA 3

Post autor: tom3kb »

Sajmonsky
Posty: 53
Rejestracja: 21 grudnia 2012, 00:05
ID Steam:

Re: Cywile w tle ARMA 3

Post autor: Sajmonsky »

Lipton

Najpierw wypakowałem ten plik i folder (cały) wrzuciłem do pliku z misją. W taki sposób ze w folderze z misją mialem tylko 2 pliki. Potem wypakowalem zawartosc folderu TPW do pliku z misją tak ze mialem w pliku z misja 8 rzeczy. i tak i tak niedziala. zaznaczam ze nie wyłączałem army 3 tylko wychodzilem z edytora pomiedzy poszczególnymi próbami.
Sajmonsky
Posty: 53
Rejestracja: 21 grudnia 2012, 00:05
ID Steam:

Re: Cywile w tle ARMA 3

Post autor: Sajmonsky »

Nie wiem o co kaman ale teraz poczytuje instrukcje (angielski nie jest moją mocną stroną ) i z tego co tam jest napisane to wynika ze to co sciągne to powinienem wrzucic do folderu z grą 8O mógłby ktos wyjasnic o co kaman bo niby jak mi to potem ma dzialać ?? w kazdej misji ??którą zrobie ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycja - tworzenie misji, skrypty oraz programowanie”