INTACTILIS Polska Grupa coop

Informacje i dyskusja o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ChiggY
Posty: 42
Rejestracja: 05 lutego 2015, 18:56
ID Steam: <<SEN>> CHiggY
ID gracza: 7656119

INTACTILIS Polska Grupa coop

Post autor: ChiggY » 21 sierpnia 2017, 18:32

INTACTILIS to dojrzała grupa Arma 3, mająca bogaty bagaż doświadczeń oraz dużą świadomość odnośnie swoich celów i osiągnięć. Od lat uczestniczyliśmy w rozgrywkach kooperacyjnych na wysokim poziomie, przeprowadzaliśmy niezliczoną ilość szkoleń i treningów, braliśmy udział w licznych misjach o charakterze Joint Ops.

Naszą domeną jest to, że nie pragniemy być najlepsi, ale chcemy być lepsi niż dzień wcześniej.

Początki istnienia grupy sięgają 2014 roku, gdy w głowach osób skupionych wokół symulatora pola walki Arma 3 zrodziła się myśl o stworzeniu świeżej społeczności. Takiej, której rozgrywki miałyby charakter trudny do odnalezienia w innych miejscach – dojrzały, świadomy, skupiony na wysokim poziomie aspektów technicznych oraz dużej głębi role-play.

I tak powstało INTACTILIS.

Przez ostatnie lata grupa kształtowała się, zdobywała wspólne doświadczenia, przeżywała lepsze i gorsze momenty, włączając także przerwę w działalności. Po tym czasie dużo lepiej jednak wiemy czego szukamy, a co jest dla nas nieakceptowalne. Człowiek uczy się na błędach. Ważne więc, aby je popełniać.

Obecnie nasze działania opieramy na metodach operacyjnych stosowanych przez lekką piechotę US Army Rangers. Skupiamy się więc na szkoleniach oraz treningach uwzględniających jej charakter.

Kluczowe wartości stojące za INTACTILIS to szacunek dla innych, doskonalenie swoich umiejętności oraz wspieranie się nawzajem w rozwoju, aby móc uczestniczyć w jeszcze lepszej rozgrywce.

Finalnie najlepszą pochwałą wszystkich godzin spędzonych na zdobywaniu wiedzy i szlifowaniu praktyki jest uczucie, gdy od kolegów z innej grupy słyszysz „dzięki za udział w naszym Joint Opisie, byliście świetni”. Taki moment wynagradza wszystkie godziny spędzone przed komputerem na treningach.

Kogo szukamy? Przede wszystkim dojrzałych osób, które podzielają nasze wartości i tak jak my, uwielbiają klimat Arma 3.

Ty też możesz być częścią naszej historii ! Jeśli czujesz, że myślisz podobnie - złóż swoje podanie : http://intactilis.pl/index.php

Nie pragniemy być najlepsi, ale chcemy być lepsi niż dzień wcześniej.

INTACTILIS

ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”