4 DYWIZJA SZYBKIEGO REAGOWANIA

Informacje i dyskusja o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Grippen
Posty: 110
Rejestracja: 16 czerwca 2015, 19:17
ID Steam:

Re: Klan 4DSR ogłoszenie rekrutacji.

Post autor: Grippen »

Join Ops zaliczony. Zadania wyznaczone dla plutonu piechoty ALFA (4DSR, GCT, AFTP) zostały zrealizowane. Nie obyło się bez błędów gry oraz błedów taktycznych ale czym byłaby Arma bez błędów:). Mimo wszystko przyjemnie dowodzilo sie całym plutonem mając pod sobą 40 ludzi oraz sprawnego RTO który odciązał mnie od kolejnych obowiazkow. Wielkie podziekowania ALFA 3 (AFTP) ,ktora wykonywala zadania z pieczałowitoscia bez wyprzedzania moich ruchów. Do zobaczenia na kolejnych rozgrywkach!
Grippen
Posty: 110
Rejestracja: 16 czerwca 2015, 19:17
ID Steam:

Re: Klan 4DSR ogłoszenie rekrutacji.

Post autor: Grippen »

Miesiac nie minal a nasze promo ,,ustrzelilo" 300 wyswietlen. To najlepszy wynik od powstania naszego kanalu YT:) Zolnierskie podziekowania i czekamy na wiecej!
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gf56JXMI9TM[/youtube]
Awatar użytkownika
=NN=Edek
Posty: 88
Rejestracja: 03 lutego 2013, 14:08
ID Steam:

Re: Klan 4DSR ogłoszenie rekrutacji.

Post autor: =NN=Edek »

Wszystko super, fajnie, ale dlaczego określacie siebie jako "żołnierzy". Zapewne się czepiam, ale o ile "operatorów" rozumiem, o tyle "żołnierzy" przeboleć nie mogę. Wydaje mi się to być trochę nie na miejscu.
Odnośnie samego promo, przeciętne, taki typowy sklejak z rozgrywek, warto zaznaczyć jednak, że fragmenty z treningów wyglądają profesjonalnie, choć faktyczne przydatność tak rozbudowanych manewrów jest różna, jednak co kto lubi :)
Pozdrawiam
Grippen
Posty: 110
Rejestracja: 16 czerwca 2015, 19:17
ID Steam:

Re: Klan 4DSR ogłoszenie rekrutacji.

Post autor: Grippen »

Dokladnie Edek, jak zapewne zauwazyles juz ta dyskusje wyzej. Promo w stylu przecietnym bo taki byl cel wiec nie wiem w co uderzyles. Nie chcemy robić kina ,ale działać jak żołnierze wojsk regularnych wiec okreslenie gracza ,,zolnierzem" czy ,,operatorem" hmmm...nie wiem co jest bardziej obciachowe. I w mojej ocenie nazywanie graczy operatorami (okreslenie jednostek specjalnych) jest bardziej obciachowe, bo do operatorow to nam wszystkim bardzo daleko (wyjatek- COSA). O tyle zolnierzami mozemy sie nazwac z cala pewnoscia, poniewaz zolnierz ma mozliwosc blednej oceny sytuacji jak i swobodnego rozwoju wyszkolenia. Od operatora wymaga sie perfekcji i wyszkolenia od samego poczatku wiec sam wybierz co bardziej obciachowe.
Keeway
Posty: 26
Rejestracja: 07 października 2014, 11:02
ID Steam: keeway94

Re: Klan 4DSR ogłoszenie rekrutacji.

Post autor: Keeway »

Edek, daj każdemu możliwość nazywania się jak chcą. Spójrz na angielskojęzyczne jednostki, które wymagają tytułowania swoich przełożonych per "sir" smutne jest jednak że w tym polskim piekiełku to, niektórzy mają się za wyrocznie, mając tym samym prawo do zwracania uwag innym. Osobiście nie przepadam za takim nazewnictwem, lecz akceptuje, coś takiego bardziej niż fale i wyrabianie posłuszeństwa przez "ćwiczenia fizyczne" w armie. Na przyszłość, daj ludziom wybór :mrgreen: !

A co do samego promo to mi się podobało, tylko jakość mogłaby być troszeczkę lepsza.
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2015, 10:39 przez Keeway, łącznie zmieniany 2 razy.
Grippen
Posty: 110
Rejestracja: 16 czerwca 2015, 19:17
ID Steam:

Re: Klan 4DSR ogłoszenie rekrutacji.

Post autor: Grippen »

Wyjasniajac. Nazywajac sie ,,zolnierzami" mam na mysli dyscypline....dyscypline taktyczna i wyszkolenie. Nie propagujemy zwracania sie do graczy po stopniach. Stosujemy taktyke polskiego wojska zmechanizowanego. Nie biegamy ubrani jak choinki na swieta. Przyzwyczajamy sie do jednego typu sprzetu. To sa argumenty dla ktorych mozemy sie nazywac zolnierzami. Niestety Keeway masz racje ,że na polskiej scenie army jest duzo osob ktore szukaja dziury w calym. Co do jakosci promo to niestety taka byla jakosc streamow:/
Awatar użytkownika
=NN=Edek
Posty: 88
Rejestracja: 03 lutego 2013, 14:08
ID Steam:

Re: Klan 4DSR ogłoszenie rekrutacji.

Post autor: =NN=Edek »

Forum dyskusyjneprzeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej. - ciocia Wiki, żeby ukrucić

Kolego Grippenie, primo nie uważam swojej wypowiedzi, za jakikolwiek hejting. Tylko za subiektywną opinię, która charakteryzuje forum dyskusyjne, w skład którego wchodzi, ten dział, a co za tym idzie ten wątek. Każdy ma prawo opublikować tą opinię tutaj, dodatkowo publikując coś na forum publicznym, ogólnoarmowym musisz liczyć się z krytyką bądź, jakąś formą dyskusji. Dla mnie definicja żołnierza jest, mhm... inna, nawet bardzo.
A nazywania siebie żołnierzem w grze komputerowej jest, mhm dziwne? :plane To było główną skądinąd luźną konkluzją mojej wypowiedzi. Proponuje mniej napinki.

P.S Dobrze Keewayu, że cały czas są pośród was są ludzie dobrej woli, którzy tolerują wszystko i w ogóle nie uprawiają żadnych form hejtu :mrgreen:

I'm out.
Grippen
Posty: 110
Rejestracja: 16 czerwca 2015, 19:17
ID Steam:

Re: Klan 4DSR ogłoszenie rekrutacji.

Post autor: Grippen »

Forum dyskusyjne – przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej. - ciocia Wiki, żeby ukrucić
Jedno szczęście ,że jestem osobą która maturę zdała bez pomocy ciotki WIKI ani wujka GOOGLE. Bo żeby sobie tak skrucić a zapomnieć o ortografii? Zważywszy na to ,że wujek GOOGLE pomaga w ortografii? Jeśli już słuchamy wujka GOOGLE to w pełnym zakresie:)

Co do Twojej wypowiedzi to nie uznałem tego w żadnym momencie za hejting. Treściwie wytlumaczyłem mój punkt widzenia na operatora i zolnierza.

Pozdrawiamy:)
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Klan 4DSR ogłoszenie rekrutacji.

Post autor: FOX-PL* »

Yo jak się nie ma zacnych argumentów i asów z rękawa wziętych to najlepiej znaleźć jakich porypany błąd ortograficzny żeby komuś dowalić, punkt inteligencji poniżej nie wiem czego.

Co do kwestii żołnierzy a kij to obchodzi kogoś że się ktoś nazywa gromowcami, żołnierzami czy snajperami. Ktoś ma na tym jakąś ujmę. W końcu Arma to symulator a my jako gracze różnych grup kooperacyjnych tylko symulujemy pole walki a co za czym idzie również tych gromowców, selasów, marinsów i takich tam i nikomu nic do tego no chyba że zaczyna przeginać pałę. Próbując osiągnąć w jednym miejscu realizm pozbawiając go w innym nazywając siebie nadal najbardziej zajebistymi, najbardziej odzwierciedlającymi elementy jakiegoś wojska.
Grippen
Posty: 110
Rejestracja: 16 czerwca 2015, 19:17
ID Steam:

Re: Klan 4DSR ogłoszenie rekrutacji.

Post autor: Grippen »

Fox widze ze z jednej beczki wyszliscie. I proponuje przeczytac calą dyskusje a nie tylko 2 ostatnie posty. Wowczas dojdziesz do sedna sprawy i do tego kto rozpoczal te bezwartosciowa dyskusje. Jesli ktos uderza w ciebie kaloszem to chyba w odpowiedzi nie rzucisz mu pod nogi sztabki zlota co nie? I zgadzam sie z Twoim zdaniem co do wolnego wyboru jesli chodzi o nazywanie siebie w Armie. Ale-jak przeczytasz cala dyskusje- zobaczysz po czyjej stronie stajesz.
Awatar użytkownika
=NN=Edek
Posty: 88
Rejestracja: 03 lutego 2013, 14:08
ID Steam:

Re: Klan 4DSR ogłoszenie rekrutacji.

Post autor: =NN=Edek »

Nie preferujemy rozgrywek TvT. Tylko coop i Join Ops.
Na początek, skoro chcemy się czepiać pierdół to rozgrywane są Joint Opsy (ang.joint- złączony), a nie Join Opsy(Out Ops?).

Nie sądziłem, że kiedyś zgodzę się z Foxem, ale życie potrafi zaskakiwać :? . Twój pierwszy post owszem był wystarczającym objaśnieniem poruszanej kwestii, insynuując jednak w kierunku mojej osoby, musiałeś liczyć się z odpowiedzią. Forum jest po to, żeby prowadzić dyskusję, jeżeli macie z tym problem, proponuje stworzyć własny kącik wzajemnej adoracji. Zakończmy tą jałową dyskusję, bo bicie piany nie ma sensu. :plane

P.S Zaczynam rozumieć Aldurica :aliens
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”