7weds / 7 wirtualna eskadra działań specjalnych

Informacje i dyskusja o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

7 weds
Posty: 43
Rejestracja: 20 października 2015, 20:44
ID Steam:
Kontakt:

Re: 7weds / 7 wirtualna eskadra działań specjalnych

Post autor: 7 weds »

Bo latanie na melbach MH6 UH60 z RHS albo kilku maszynach z A3 to żaden wyczyn.
A wg. Ciebie to na jakich maszynach jest wyczyn latać? To kwestia wyboru jakie nam sie podobają, jakie preferujemy żeby im poświecić najwięcej uwagi. Bo wydaje mi się ze każda ma swoja specyfikę modelu lotu i chodzi o to żeby z każdej maszyny wycisnąć co się da pod względem osiągów jak i opanowania jej pilotażu potrzeba treningu.
Baa przy wykorzystywaniu drążków pedałów przepustnic trzeba jeszcze umieć korzystać z kilku kanałów radiowych to znaczy z wewnętrznej między maszynami a zewnętrznej np. z piechotą.
To raczej standard w większości grup posiadających osobne eskadry lotnicze wiec chyba żadne odkrycie jeśli chodzi o łączność.
Natomiast sprzed do latania każdy ma taki na jaki go po prostu stać - to nie są tanie rzeczy nawet jeśli spróbujemy zrobić je sami.
Jeżeli ktoś potrafi tylko i wyłącznie fruwać to mało co potrafi bo niesztuką jest posiadać wiele zabawek ale również umieć wykorzystać to co dane maszyny w grze posiadają oraz dane mody pozwalają.
Arma to symulator pola walki a nie Counter Strike, tak my i grupy z którymi współpracujemy traktujemy Arme 3. W 7 WEDS specjalizujemy sie w lataniu śmigłowcami i tylko nimi ponieważ to nas po prostu tylko interesuje. Zajmujemy się wszystkim co składa sie na realizacje działań na potrzeby ogólno pojętej piechoty czyli technice pilotażu, taktyce wykonywania lotu, planowania tras, wyznaczania LZ, łączności, itp.

Ale jeśli jesteś tym Foxem z którym miałem do czynienia podczas twojej bytności w AFTP to wydaje mi się wszystko jasne - TY wiesz przecież WSZYSTKO , i na pewno latasz najlepiej.
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: 7weds / 7 wirtualna eskadra działań specjalnych

Post autor: FOX-PL* »

Pewnie przynajmniej nie narzekam gdy muszę korzystać z dwóch częstotliwości by nie pieprzyć zabawy RTO. :D Tak to ja wszystko wiem i znam :P
7 weds
Posty: 43
Rejestracja: 20 października 2015, 20:44
ID Steam:
Kontakt:

Re: 7weds / 7 wirtualna eskadra działań specjalnych

Post autor: 7 weds »

FOX-PL* pisze:Pewnie przynajmniej nie narzekam gdy muszę korzystać z dwóch częstotliwości by nie pieprzyć zabawy RTO. :D Tak to ja wszystko wiem i znam :P
Fox wiele się zmieniło przez dwa lata od "czasów AFTP", my możemy latać, jeśli zajdzie taka potrzeba, nawet na 4 częstotliwościach, cały czas rozwijamy się i doskonalimy nasze umiejętności i możliwości, a Ty widzę cały czas trzymasz najwyższy poziom.


Dziara
Grippen
Posty: 110
Rejestracja: 16 czerwca 2015, 19:17
ID Steam:

Re: 7weds / 7 wirtualna eskadra działań specjalnych

Post autor: Grippen »

Oj FOXik. U mnie na wątku tez lubiłes napsuc krw. Który to już klan ? zmieniasz je jak skarpety. Ale korzystanie z modów to chyba nie bieganie ze szturmowym z założona luneta od snajperki? Tak jak to u was ma miejsce? Jeśli chcesz podyskutować zapraszam na mój wątek :lol:
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: 7weds / 7 wirtualna eskadra działań specjalnych

Post autor: FOX-PL* »

O kolejny biegający z Pecheneg udającym UKMa, pierwsze słyszę o lunetach na szturmowych karabinkach chyba, że nie potrafisz odróżniać co jest czym wielu takich wojskowych było na przełomie od Flashpointa po A3, którzy rozumy pozjadali. A co do mojej grupy :P ma się ona świetnie i rośnie w siłę, może powoli, bynajmniej u nas ludzie chodu nie robią do innych grup jak to ma miejsce w waszym przypadku. Już nie wspomnę o współpracy z TFA, kto komu w tyłek palec wsadził, bo Beryl do przekonujących nie należy (oczywiście bez urazy Beryl my się lubimy od czasów Olikowa :D ).
Grippen
Posty: 110
Rejestracja: 16 czerwca 2015, 19:17
ID Steam:

Re: 7weds / 7 wirtualna eskadra działań specjalnych

Post autor: Grippen »

No i nie zrozumiał :hapy
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: 7weds / 7 wirtualna eskadra działań specjalnych

Post autor: FOX-PL* »

A co do 7WEDS cieszę się, że ogarnęliście kilka guzików więcej jeszcze tak kilka maszyn nie hamerykańskich czy polskich tylko jakieś brytyjskie i będzie bomba, tylko zastanawiam się czy na misjach, w których latacie nadal nie ma żadnej broni plot. Bo za czasów ja i AFTP jakoś Broda miał problem aby wam dokopać i się bardzo zastanawiał co to by było gdyby dał przeciwnikowi żołnierza z jakąś np. igłą i to nie jednego. Bo jak to ktoś wcześniej wspomniał, że jesteście kosiarze niebios, nie ukrywam pełna profeska w lataniu i szacun z mojej strony miło się wspomina latanie z wami prawie jak w realu, to jednak gdy się dostanie bombę z plot mogłoby być różnie.

PS Grippen nie dziwię się osoby, które wyfrunęły od was a jakimś cudem trafiły do nas też nie mogły zrozumieć o co biega w tym waszym komitecie dragońskich smoków.

A i zakończmy ten offtopik bo to nie ma sensu. Każdy z nas jest mądrzejszy od drugiego więc po kiego grzyba mamy sobie to uświadamiać ;)

A pozdro Dziara, szkoda że między wami a Arturem z ARS nie wypaliło, HRF Szpica to nie ARS więc może kiedyś...
Beary
Posty: 7
Rejestracja: 15 sierpnia 2014, 18:48
ID Steam: Beary
ID gracza: 9799997

Re: 7weds / 7 wirtualna eskadra działań specjalnych

Post autor: Beary »

Widzę że w dyskusji został użyty przez Foxa moj pseudonim, więc napomnę tylko, że na podstawie obserwacji oraz wspólnych rozgrywek wnioskuję, że zarówno 7WEDS jak i 4DSR stoją pod względem umiejętności na bardzo wysokim poziomie, zajmując sie konkretnym elementem sił zbrojnych, podobnie do TFA ktore specjalizuje sie w działaniach sił Brytyjskich. Wychodzę z założenia, ze jezeli cos jest do wszystkiego to w rzeczywistości nie nadaje sie do niczego. Zachowanie Foxa uważam w tym momencie za próbę wywołania spiny pod postem szanowanego przeze mnie i moją grupę klanu 7WEDS. Foxa prosiłbym o nie mieszanie mnie w tę dyskusję, Szczegolnie przypisujac mnie do swojej strony poglądów oraz o uważne dobieranie słów :)
Jednak najbardziej prosiłbym o zakończenie tej bezsensownej sprzeczki która do niczego nie doprowadza. Pozdrawiam, lider Task Force Apophis- Bearyl
Ps: Fox, to nic osobistego- po prostu nie mieszaj mnie do swoich gównoburz.
7 weds
Posty: 43
Rejestracja: 20 października 2015, 20:44
ID Steam:
Kontakt:

Re: 7weds / 7 wirtualna eskadra działań specjalnych

Post autor: 7 weds »

Fox nie będę cytował i odnosił się do tego wszystkiego co powyżej napisałeś bo to bezcelowe twoim brakiem samokrytycyzmu jaki posiada każdy dorosły człowiek.
Jak to mógłbym najdelikatniej ująć - nie grzeszysz skromnością. Błąd jaki popełniasz podczas prowadzenia prze ciebie rozmowy oraz użytych w niej argumentów to twój problem i przyjdzie czas kiedy go zrozumiesz.

Dlatego mam prośbę abyś nie wypowiadał się w temacie 7WEDS dopóki twoje wypowiedzi będą miały zadufany charakter pozbawiony merytorycznych argumentów.
Masz bardzo nieaktualne informacje na temat tego co konkretnie potrafimy i w jakich misjach oraz ich przebiegu braliśmy udział. Nie wszystko da się przedstawić na filmikach na YT.

Mam nadzieje że uszanujesz prośbę a wszelkie uwagi do tego co powiedziałem proszę na PW.
Cygan
Ostatnio zmieniony 10 listopada 2016, 17:54 przez 7 weds, łącznie zmieniany 1 raz.
7 weds
Posty: 43
Rejestracja: 20 października 2015, 20:44
ID Steam:
Kontakt:

Re: 7weds / 7 wirtualna eskadra działań specjalnych

Post autor: 7 weds »

Fox, tymi górnolotnymi wpisami powyżej dałeś wyraz swojego wysokiego poziomu, jaki cały czas trzymasz i jaki pamiętam od pierwszego naszego spotkania. Dziękuję w imieniu eskadry za krytykę, jest to zawsze dodatkowy bodziec i motywacja do podnoszenia naszych umiejętności.

Jednakże, być może, wbrew Twoim oczekiwaniom co do wszechstronności w pilotowaniu wszystkiego co lata w A3, pozostaniemy przy tych najłatwiejszych RHS`owych śmigłowcach i modzie naszego pilota - Mi-17 7EDS by NightIntruder, ponieważ nie znam wojskowego śmigłowcowego pilota w Polsce, który latałby na więcej niż 3-4 typach śmigłowców(staramy się być "real as far as game can allow"). Jesteśmy również z racji wieku, doświadczenia życiowego i zawodowego przeświadczeni, jak słusznie zauważył Beary, o tym że jeśli ktoś/coś jest do wszystkiego to jest do niczego.

Natomiast w kwestii OPL nieprzyjaciela, niestety nie mamy jako uczestnicy JO/misji wpływu na to jakie MissionMaker stworzy założenia do rozgrywki. Jednak zapewniam Cię, że jak to napisałeś: cyt.: "...bombę z plot..." nikt z nas jeszcze nie dostał, w przeciwieństwie do ostrzałów z Szyłek, DSzk, BTR, wszelkiej maści "Technikali", żołnierzy z przenośnymi zestawami pplot, jak i z broni maszynowej małego kalibru. Bywało tak, że niektórzy z nas wbrew Twojemu wyobrażeniu nie dotrwali do końca rozgrywki.
Mam nadzieję, że Twoje wszystkie wątpliwości zostały rozwiane. Teraz bardzo proszę abyś już nie "trolował" w naszym temacie 7WEDS.
Dziękuję, skończyłem, czołem.

Dziara

P.S.

Jedna z misji zakończona postrzałem pilota z broni małokalibrowej:
https://www.facebook.com/40150617331206 ... 974069813/
Awatar użytkownika
=NN=Edek
Posty: 88
Rejestracja: 03 lutego 2013, 14:08
ID Steam:

Re: 7weds / 7 wirtualna eskadra działań specjalnych

Post autor: =NN=Edek »

Miałem skomentować, ale skisłem tak srogo, że oszczędzę wam swego głosu. Mam jedynie nadzieje, że czasy AFTP faktycznie minęły i mgła nie jest już zabójcą ostatecznym :roll: , liczę na rychłe spotkanie się na jakimś JO ;) ( zaznaczam, wypowiedź nie ma charakteru ofensywnego).

P.S Śnieżna WZ93 z Crye na zawsze w moim serduszku!

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”