szukam młodszych osób do wspólnej gry coop

Informacje i dyskusja o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Mike
Posty: 2
Rejestracja: 12 marca 2015, 00:06
ID Steam:

szukam młodszych osób do wspólnej gry coop

Post autor: Mike »

Witam jestem Mike i chciałbym zorganizować grupę młodych osób które chcą wspólnie podjąć wyzwanie. Byc może po krótkim czasie moglibyśmy utworzyć własną grupę. Chętnych proszę o kontakt na pw

Chciałbym się skupić na współpracy graczy między sobą i oczywiście dobrą zabawą doświadczenie w armie mam dosyć spore bo swoje przegrałem.
To kim mielibyśmy grać zależało by tylko od mission makera który narzuciłby nam jakąś role czy to żołnierzy czy najemników ważne by umieć wcielić się w swoja role
Grać na pewno bym chciał na modach ponieważ dodają one więcej realizmu pojazdów broni dźwięków.
Radio preferowany byłoby Taks Force Radio.
Ostatnio zmieniony 12 marca 2015, 17:12 przez Mike, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Orzeł-BULLDOGS
Posty: 6
Rejestracja: 07 stycznia 2015, 10:47
ID Steam:

Re: szukam młodszych osób do wspólnej gry coop

Post autor: Orzeł-BULLDOGS »

Napisz coś więcej jeśli chcesz zainteresować potencjalnych graczy. Jakie masz doświadczenie w serii ArmA, jakie klimaty Ciebie interesują: typowa wojskówa, zabawa w najemników czy może klimaty typu Wasteland. Chcesz grać na waniliowiej Armie czy modowanej, jeżeli to drugie to jakie mody, jakie radio itd., itp. Im więcej informacji podasz tym większe szanse na zainteresowanie kogoś.

Pozdrawiam,
Orzeł
3 Wirtualna Brygada Pancerna "BULLDOGS"
http://forum.bulldogs-arma.pl
Mike
Posty: 2
Rejestracja: 12 marca 2015, 00:06
ID Steam:

Re: szukam młodszych osób do wspólnej gry coop

Post autor: Mike »

Dzięki orzeł cenne uwagi ;) już dopisałem troszkę rzeczy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”