MULTI 4-5 os.

Informacje i dyskusja o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pabas
Posty: 73
Rejestracja: 16 lutego 2007, 14:23
ID Steam:
ID gracza: 0
Kontakt:

MULTI 4-5 os.

Post autor: pabas »

Witam Serdecznie

Arma III mam praktycznie od premiery. Na początku pełen entuzjazmu zabrałem się za kampanie. Potem kolejne upgrady (które w przypadku Arma III chyba występują najczęściej). Następnie dłuuuuga przerwa spowodowana brakiem czasu. Teraz wielki powrót i myślę sobie nadszedł czas na multi. No bo jak tu nie machnąć ARME z kumplami.
Przeglądam forum...sprawdzam nowości na armaholic...testuje....testuje... i za cholere nie moge znaleźć misji wziętej żywcem z Arma I w stylu EVOLUTION. W Arma II był tego odpowiednik ale tu za cholere nie moge sobie z tym poradzić.

Owszem nie musi to być całkowita kopia...ale system rozgrywki jak najbardziej zbliżony. Czyli odbijanie po kolei każdego z miast w systemie rang żołnierza by móc korzystać z coraz to lepszego uzbrojenia. Do tego REVIVE by kamrat mógł wspomóc kawałkiem plastra czy bandaża.
Nie gramy w dużym gronie, bo jak wspomniałem w temacie jest nas około 4-5 osób, ale przy ARMA I EVO nic więcej nie było potrzebne.

Please wspomóżcie jakimś coopem. Który polecacie by w jakimś stopniu przynajmniej pasowałby do powyższego opisu.
Z góry wielkie DZIEKI.
Pozdrówka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”