Granie PVE

Informacje i dyskusja o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
kubarski
Posty: 4
Rejestracja: 14 kwietnia 2014, 15:36
ID Steam: KUBARO

Granie PVE

Post autor: kubarski »

Witam szukam graczy z którymi mógłbym zagrać pve. Mam 18 lat.
Awatar użytkownika
Ashans
Posty: 40
Rejestracja: 27 grudnia 2013, 18:31
ID Steam:
Numer GG: 4223364
Kontakt:

Re: Granie PVE

Post autor: Ashans »

Jeśli masz aspiracje:
http://www.armatog.com/rekrutacja/ (tu dostaja się najlepsi)

Jeśli nie masz to :
http://www.arma3coop.pl/ (tu dostaje sie kazdy)
Obrazek
Awatar użytkownika
Alduric
Posty: 147
Rejestracja: 26 listopada 2012, 16:06
ID Steam:

Re: Granie PVE

Post autor: Alduric »

Obrazek

Chyba się kolegom z togu przyda :D



//PS
Ubolewam że administracja/moderatorzy tego portalu nie mają za grosz odwagi ogarnąć tej wielkiej szopki, mimo licznych zgłoszeń postów. Nigdy nikogo nie obraziliśmy publicznie, ale wydaje mi się że czas zacząć być tak chamskim i perfidnym jak osoby reprezentujące swoje grupy tutaj :-) Zawiść i ból dupy jest na tak wielkim poziomie że to szok, nie wiem co to jest ten cały tog, dowiedziałem się o nim jakiś czas temu, nawet nie wiem kim jest ten aszens czy jak go tam zwą w jego gronie, a z jego strony widać tylko hate i flame - Człowieku, walnij baranka - naprawdę :-)
kubarski pisze:Witam szukam graczy z którymi mógłbym zagrać pve. Mam 18 lat.
W dziale w którym założyłeś temat, są tematy wielu polskich grup, sam reprezentuję grupę Arma3coop gdzie znajdziesz rozgrywki od 40 do 60 graczy wieczorami w trybie głównie coop.

Jak szukasz czegoś mniejszego to grupy typu NNczy AFTP, jak chcesz pograć w arme 2 i 3 jednocześnie to grupa ACC powinna Cię interesować. Jak masz ochotę na PvP to uderzaj do PAC.


Togu Ci nie polecam, gra u nas (A3C) parę osób z togu, poza nasłuchaniem się negatywów typu " 2 godzine podejście do posterunku bronionego przez 4 AI'ki " lub " wieczne wtopy mission makerów " nie było nic, więc wybór należy do ciebie.


//PS2
Jak masz kolego Ashans odrobine szacunku dla siebie i dla swoich kolegów z grupy - zamknij buzię i wracaj do swojego szeregu, czas żeby wielu z was zrozumiało iż nie robimy NIKOMU obecnie krzywdy, nie wchodzimy NIKOMU w drogę i oczekujemy CHOCIAŻ tego samego. Jeśli masz odrobinkę oleju w głowie, a twój tatuś i mamusia wychowali Cię w odrobinie kultury, to ładnie przytakniesz i zaprzestaniesz smarowania kogoś kupą, pamiętaj łapki masz w tej kupie i cuchną z każdym postem bardziej.
Obrazek
Nomad
Posty: 24
Rejestracja: 12 marca 2013, 10:17
ID Steam: rafal045045

Re: Granie PVE

Post autor: Nomad »

i
Obrazek
Awatar użytkownika
czernobyl
Posty: 48
Rejestracja: 04 października 2013, 06:09
ID Steam:

Re: Granie PVE

Post autor: czernobyl »

Po co całe te kłótnie. Każdy gra w to co chce i jak chce. Jest tyle grup że można wybierać. Jeżeli komuś nie odpowiada to jest gra solo. Ja preferuje grę solo v AI, mnóstwo misji, modów i mi to odpowiada. Nie rozumiem podziału na lepszych i gorszych to tylko gra, która pozwala człowiekowi odreagować. Nie ważne czy ktoś umie lepiej grać czy nie, wszystko człowiek opanuje.
ARMA nie jest grą popularną w Polsce i grają w nią Ci którzy chcą i lubią ten klimat, charakter rozrywki. Zostawmy "naszą specjalność" chodzi o kłótnie i dobrze wypoczywajmy przy ARMA-ie. Sam rozegrałem kilkaset godzin w ARMA, ARMA II/OA/CO i ARMA III i mam jeszcze do ogrania mnóstwo misji i kampanii. Po prostu bądźmy ludźmi którzy interesują się grą w specyficzny rodzaj gry.
To tyle z mojej strony na te zbędne komentarze. Pozdrawiam i życzę samych udanych wirtualnych akcji bojowych :)
MakoTOG
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwietnia 2014, 13:55
ID Steam:

Re: Granie PVE

Post autor: MakoTOG »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”