Multiplayer bez mikrofonu

Informacje i dyskusja o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
atomic77
Posty: 1
Rejestracja: 14 listopada 2013, 20:23
ID Steam:

Multiplayer bez mikrofonu

Post autor: atomic77 »

Witam, mam poważne pytanie
Czy w multiplayera pogram bez mikrofonu? Mam na myśli - czy jest sens takiej gry, czy nie będę źle widziany przez innych graczy?
A może mogę pograć w jakiś konkretny rodzaj gry np. wasteland?
Oczywiście wiem, że grać się da, mam raczej na myśli to, czy nie będę niemile widziany, bo jak rozumiem to przy ścisłej współpracy w poważnych walkach bez mikrofonu nie ma szans i nawet nie będę próbował.
Mam możliwość słuchania przez słuchawki, ale nie mam w domu warunków do tego, żeby mówić.
Poza tym siedzę głównie rano, a o tej porze sami Rosjanie...
Niedawno odkryłem że Arma to coś dla mnie (po coraz bardziej CoD-owych battlefieldach mam już ich dość) może też ze względu na mój wiek:)
Z góry dzięki za wszelkie sugestie, bo bardzo chciałbym sobie pograć z żywymi ludźmi
Awatar użytkownika
Alduric
Posty: 147
Rejestracja: 26 listopada 2012, 16:06
ID Steam:

Re: Multiplayer bez mikrofonu

Post autor: Alduric »

Zależy czego oczekujesz od Army :) Czy gier typu CooP, czy rozgrywek czysto PvP jak wasteland, ale jak by nie było, sam odpowiedziałeś sobie na to pytanie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mefiu
Posty: 492
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 19:54
ID Steam:
Numer GG: 2369010
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Multiplayer bez mikrofonu

Post autor: Mefiu »

Jeśli wystarczy Ci granie na publikach z randomowymi ludźmi - nie musisz mieć mikro.
Jeśli chcesz pograć w ciut bardziej zorganizowane rozgrywki - mikro jest nieodzowne.
Awatar użytkownika
Silent
Posty: 8
Rejestracja: 14 kwietnia 2013, 17:37
ID Steam:

Re: Multiplayer bez mikrofonu

Post autor: Silent »

To co napisał Mefiu można nieco skomplikować. Na publicach nie potrzebny ci majk, ale bywa przydatny. Dzięki lepszej komunikacji możesz trafić na ciekawych ludzi do gry. Pomagacie sobie i tworzy się współpraca. Na zorganizowanych, nieco poważniejszych jest on podstawą. No, ale i bez niego musisz sobie dać radę i być gotów (choć to "troszkę" trudne) pomóc innym. Bez majka nie masz przypału. Z większości serwów Cię nie wyrzucą. Jednak pozwala na: Fun +100%, Współpraca +200%, Spokój (czasem) -100%. Ogólnie do przodu.

Jeżeli masz mikrofon to całkowicie zmienia się obraz gry. Jeżeli nie masz zbytnio możliwości rozmowy w jej trakcie, postaraj się pokombinować z głośnością. Dla przykładu: większa czułość = więcej szeptania, ale każdy Cię słyszy. Prawie jak mikrofon krtaniowy ;) Nie wiem na ile możesz sobie pozwolić, jeśli chodzi o rozmowę.

Wieśland ≠ konkretna gra.

Pozdro
You didn’t see anything.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”