[A3C] Arma 3 - Polskie community CooP

Informacje i dyskusja o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alduric
Posty: 147
Rejestracja: 26 listopada 2012, 16:06
ID Steam:

[A3C] Arma 3 - Polskie community CooP

Post autor: Alduric »

Obrazek

Nasza strona internetowa - www.arma3coop.pl
Nasze forum - www.forum.arma3coop.pl
Nasz kanał youtube - Klik


Szukasz czegoś więcej niż Battlefield? Znudziło Ci się bieganie za fragami w Call of Duty? A może czas przeskoczyć z Army 2 na jej kolejną część? Cokolwiek by to nie było, zatrzymaj się! Nie idź dalej, zapoznaj się z tą ścianą tekstu, zapewniam że warto jeśli szukasz czegoś więcej niż Arcade shooter.

Arma3coop.pl opiera się o wojskową hierarchię, którą stworzyć pomogą nam oryginalne polskie stopnie wojskowe, system odznaczeń za zdobyte umiejętności podczas szkoleń czy utrzymany na misjach wieczornych klimat symulujący relacje dowódca podwładny.


Obrazek

Społeczność Arma3coop.pl nie powstała w 5 minut, A3C jest ewolucją poprzedniej małej grupki Arma 2 Scavengers. W przypadku Army 3 postanowiliśmy pójść krok dalej niż w przypadku 2. Naszym celem było stworzyć od podstaw profesjonalną stronę, forum, autorski system zapisów i wiele innych usprawnień mających na celu ułatwić wiele aspektów związanych z działaniem społeczności. Zapewniamy wszelkie niezbędne aspekty do prowadzenia komfortowych gier, w tym własny serwery Arma 3 Alpha, Serwer TS3 oraz szkolenia z zakresu obsługi gry i modów.

Przykładowe stopnie używane w A3C:
St Szeregowy
Obrazek

Sierżant
Obrazek

Major
Obrazek


Przykładowe odznaczenia używane w A3C:
Szkolenie podstawowe [Brąz]
Obrazek

Szkolenie snajperskie [Srebro]
Obrazek

Szkolenie Pilota transportowego [Złoto]
Obrazek


Grupa Arma3coop jest autorem modyfikacji do gry ArmA 3 które osiągnęły światowy sukces, takie jak np. Arma 3 Map Pack. Wewnątrz grupy funkcjonuje wiele modów których nie uraczysz w małych grupach, a te dodają bardzo wiele smaczku do gry - Bo kto nie chciał by zostać pilotem polskiego Mi-24 ?

Obrazek

Arma3coop liczy sobie blisko 100 aktywnych członków, rozgrywamy misje od 32 do nawet 60 osób podczas jednej rozgrywki! Współpracujemy z wieloma zagranicznymi grupami, autorami wielu znanych modyfikacji, stale rozwijamy swoje umiejętności w każdej możliwej dziedzinie jaką daje nam Arma, od samego grania po tworzenie od zera nowego contentu który posłuży nam później jako narzędzie mające na celu urozmaicić rozgrywkę.

Obrazek

Jeśli chcesz dołączyć do grona miłośników gry ArmA 3, rozgrywać ciekawe scenariusze w dobrym towarzystwie, zapraszamy na naszą stronę internetową - www.arma3coop.pl, dołącz już dziś!
Ostatnio zmieniony 11 lutego 2014, 19:03 przez Alduric, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Suchar
Posty: 88
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 14:47
ID Steam:
Numer GG: 4663741
ID gracza: 1
Kontakt:

Re: [A3C] Arma 3 - Polskie community CooP

Post autor: Suchar »

Tak gwoli ścisłości, pierwszą polska community Arma III jest PAC, który z powodzeniem rozgrywa mapy PVP (tylko i wyłącznie) praktycznie każdego wieczora.

Pozdrawiam!
Obrazek
Awatar użytkownika
RozekPoland
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2010, 13:16
ID Steam: RozekPoland
Numer GG: 24417445
Kontakt:

Re: [A3C] Arma 3 - Polskie community CooP

Post autor: RozekPoland »

Pamiętam wiele miesięcy temu jak ta idea dopiero się rodziła. Sam jako jeden z pierwszych poparłem ten pomysł, chociaż wielu było przeciwko. Mam nadzieję, że uda wam się wprowadzić świeżość na polską scenę ARMA. Liczę, że niedługo zaprezentujecie jakiś projekt, który zainteresuje szerszą publikę. Świetna sprawa z tym polskim modem. Mam nadzieję, że go rozbudujecie. Powodzenia!
Ostatnio zmieniony 19 sierpnia 2021, 01:50 przez RozekPoland, łącznie zmieniany 1 raz.
:ofp :weteran


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: [A3C] Arma 3 - Polskie community CooP

Post autor: Slawek »

Odgrzewane kotlety viewtopic, tylko pod innym użytkownikiem.
Kolego Gibbs, Pax, Paxodeus czy teraz Alduric, społeczność tworzą ludzie a nie domena czy odznaczenia. Osobiście pamiętam twój numer z domeną virtualbattle, już wtedy było powiedziane: "Temu panu już dziękujemy".
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
Awatar użytkownika
Alduric
Posty: 147
Rejestracja: 26 listopada 2012, 16:06
ID Steam:

Re: [A3C] Arma 3 - Polskie community CooP

Post autor: Alduric »

Haters Gonna Hate, nie interesuje mnie twoje zdanie odnośnie zajmowania domen - Jeśli jest wolna - można ją rejestrować. Zarejestrowałem domenę, mógł to zrobić pospolity, powszechnie nazywany ' gimbus ' i wpisać wredny epitet obrażający chociażby te stronę. Zarejestrowałem domenę - miałem takie prawo, skontaktowałem się z kimś odpowiedzialnym - odpowiedź była - NIE. Okej, domen rejestrować NIKT mi nie zabroni :)

Twoje słanie linków to nic innego jak pokazanie totalnego braku szacunku do czyjejś pracy, pokazanie braku minimalnej inteligencji, odświeżenie kotleta. Wracaj do swojej piaskownicy, sio sio, albo ładnie przeproś.
Obrazek
Awatar użytkownika
Romanov
Posty: 214
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 12:03
ID Steam:

Re: [A3C] Arma 3 - Polskie community CooP

Post autor: Romanov »

Mam taką prośbę koleś rób swoje show w swojej piaskownicy a naszą zostaw w spokoju OK ?
Chlebak
słuzy do noszenia granatów ktore sie w nim chleboczą ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: [A3C] Arma 3 - Polskie community CooP

Post autor: FOX-PL* »

Pomysłowe plagiaty grafik heh ktos kto w tym kierunku zmierza szybko zostaje zauwazony. O ile poziom wykonania nawet nawet to nazwanie sie skrotem znanej grupy z AA2 uzywajac trójki doprowadza do lekkiego niesmaku i oburzenia juz nie mowiac o postowaniu czy spamowaniu forum. Skad tacy się biorą? a zapomniałem dayzety itp.
Ostatnio zmieniony 14 kwietnia 2013, 12:58 przez FOX-PL*, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Alduric
Posty: 147
Rejestracja: 26 listopada 2012, 16:06
ID Steam:

Re: [A3C] Arma 3 - Polskie community CooP

Post autor: Alduric »

FOX-PL* pisze:Pomysłowe plagiaty grafik heh ktos kto w tym kierunku zmierza szybko zostaje zauwazony. O ile poziom wykonania nawet nawet to nazwanie sie skrotem znanej grupy z AA2 uzywajac trujki doprowadza do lekkiego niesmaku i oburzenia juz nie mowiac o postowaniu czy spamowaniu forum. Skad tacy się biorą? a zapomniałem dayzety itp.
Trójki* , spamu nie widzę. Najnormalniejszy post. :) Dajcie spokój z tym hatem i bezsensownym spamem proszę.
Obrazek
Awatar użytkownika
RozekPoland
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2010, 13:16
ID Steam: RozekPoland
Numer GG: 24417445
Kontakt:

Re: [A3C] Arma 3 - Polskie community CooP

Post autor: RozekPoland »

Alduric, rozumiem, że miałeś jakieś niesnaski z grupą A2C, ale to było jakiś dobry czas temu i chyba warto by już sobie odpuścić, nie uważasz? Nie jestem rzecznikiem grupy A2C, jednakże nie da się tutaj nie zauważyć pewnej analogii do tej grupy. Proszę Cię, odpuść sobie. Chcesz im zrobić na złość? To droga donikąd, a życie toczy się dalej. Wykorzystaj energię do działania w pozytywnych inicjatywach, które wzbogacą społeczność Arma. Pomyśl nad tym.
Ostatnio zmieniony 22 sierpnia 2021, 06:02 przez RozekPoland, łącznie zmieniany 10 razy.
:ofp :weteran


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Alduric
Posty: 147
Rejestracja: 26 listopada 2012, 16:06
ID Steam:

Re: [A3C] Arma 3 - Polskie community CooP

Post autor: Alduric »

Naprawdę, dawno zapomniałem o A2C. Po prawie roku czasu postanowiliśmy wykorzystać dobrze wypozycjonowaną domenę :) istniejemy od blisko pół roku, teraz tylko pod inną nazwą :) Nowym forum/stroną. Naprawdę, zakończcie spam i hate.
Obrazek
Awatar użytkownika
ArmaCoopCorps
Posty: 48
Rejestracja: 14 kwietnia 2013, 16:35
ID Steam:

Re: [A3C] Arma 3 - Polskie community CooP

Post autor: ArmaCoopCorps »

Alduric pisze:[...]pokazanie totalnego braku szacunku do czyjejś pracy[...]
Co za tym idzie, nikt nie powinien zasłaniać się normami moralnymi, których sam nie szanuje.
Mamy nadzieję, że dotychczas zaprezentowane przez arma3coop rozwiązania nie wyczerpują zasobów kreatywności członków grupy. Być może w odpowiednim czasie pokażą oni polskiej scenie ARMA jakieś własne pomysły.

Powodzenia i dużo inwencji,
Arma Coop Corps, a.k.a. Arma2Coop
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”