Rozwijane menu kampanii

Zapytania o misje w kampanii, podpowiedzi, porady i dyskusja dot. trybu pojedynczego gracza.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
czernobyl
Posty: 48
Rejestracja: 04 października 2013, 06:09
ID Steam:

Rozwijane menu kampanii

Post autor: czernobyl »

Ładnie dodali pierwszy odcinek kampanii ale gdzie jest przycisk graj bo u mnie go brak, mam czekać jak kampania będzie wydana w całości? Kpina jakaś. :zolta
Ostatnio zmieniony 02 listopada 2013, 10:19 przez Slawek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmiana tytułu z "Co z tą kampanią?"
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Co z tą kampanią?

Post autor: Slawek »

Kliknij na strzałkę przy "Przetrwaj", rozwinie się lista z "Pobór 2035"
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co z tą kampanią?

Post autor: FOX-PL* »

To jest właśnie to gdy ludzie nauczyli się korzystać z systemu windows na zasadzie mój komputer i a nie eksplorator windows i później rosną tacy którzy nie wiedzą niczego gdy aplikacja korzysta z podobnych ustawień.

Trójkąciki, strzałeczki, kółeczka i tym podobne elementy koło danej kategorii służą nam do rozwijania kategorii do podkategorii tak prosta rzecz a już się spotkałem z 3 trzecią osobą która miała z tym problem. Dosłownie dla osoby która rozwija się w branży informatycznej to jest jedno określenie takiego przypadku którego używają nerdy po prostu żal.pl
Awatar użytkownika
czernobyl
Posty: 48
Rejestracja: 04 października 2013, 06:09
ID Steam:

Re: Co z tą kampanią?

Post autor: czernobyl »

Spokojnie nie trzeba zaraz tak ostro, po prostu trochę dla mnie dziwne takie ukrywania zawartości przez twórców. Znalazłem i dziękuję za podpowiedź.
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re:Rozwijane menu kampanii

Post autor: Slawek »

Wczoraj była poprawka 16 MB właśnie związana z kampanią. Teraz nie tylko możemy rozwinąć drzewko misji strzałką, ale też możemy dwa razy kliknąć na folder kampanii aby go rozwinąć.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Singleplayer”