Polećcie serwer ftp pod squad.xml i Custom squad logo

Dyskusja ogólna

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 138
Rejestracja: 07 listopada 2009, 15:34
ID Steam: grzegorz75jan
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Polećcie serwer ftp pod squad.xml i Custom squad logo

Post autor: grzegorz »

Witam. Pod własne pliki squad.xml i logo miałem miejsce małym, prostym serwerze ftp na serwisie miasto.interia. Na obecną chwilę serwis jest zamknięty. Próbowałem na różnych serwisach, chmurach ale wtedy linki do potrzebnych mi plików są nieprzyswajalne dla Army.
Ponownie szukam darmowego, małego i prostego ftp z swobodnym dostępem do swoich plików.
CPU - i5 3570K, SilentiumPC Fortis HE1225, Mobo - MSI Z77A-GD55, Mem - Kingston HyperX DDR3 2x4096MB 1600MHz, GPU - Gigabyte Radeon HD 7870 OC 2GB, LG W2220P, HDD-WDC WD6400AAKS, SSD-Plextor PX-128M5S, DVD-Lite-On iHAS122-18, PSU-XFX Black Edition XTR 550W, Obudowa - Silentium PC Gladius 400 Pure Black. Audio-Asus Xonar DX, Superlux HD668B
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Polećcie serwer ftp pod squad.xml i Custom squad logo

Post autor: Slawek »

Tymczasowo możesz skorzystać z gotowych XML_Hoster.
DTClan Squad Generator jest przetestowany i działa cały czas.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 138
Rejestracja: 07 listopada 2009, 15:34
ID Steam: grzegorz75jan
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Polećcie serwer ftp pod squad.xml i Custom squad logo

Post autor: grzegorz »

Bawiłem się tymi pół-automatami. Może nie wszystkimi. Już nie pamiętam. W każdym razie któryś nie przyjmował logo jako obraz w formacie paa a z jpg robił profanację mojej twórczości. Pewnie trzeba by się znów edukować i coś przerabiać.

Jednak poradziłem sobie. Ładnie zadziałało na

Kod: Zaznacz cały

prv.pl
Wprawdzie nie jest tak super jak było na Interi i trzeba instalować klienta ftp np. Filezilla ale wystarczyło tylko skopiować pliki bez przeróbek i samodzielnie zmienić adres linka z ftp na http.

P.S Przy tworzeniu posta nie działa opcja spoiler.

Tak czy siak mile widziane inne hostingi bo znalazłem taki punkt

Kod: Zaznacz cały

FTP używany jako wirtualny dysk.

Oferowany przez PRV.PL hosting jest przeznaczony tylko i wyłącznie na zamieszczenie swojej strony oraz materiałów z nią związanych.

Przechowywanie w obrębie hostingu innych treści, które nie stanowią elementów strony jest zabronione i grozi usunięciem hostingu i/lub konta.
Więc mogą mnie skasować.
CPU - i5 3570K, SilentiumPC Fortis HE1225, Mobo - MSI Z77A-GD55, Mem - Kingston HyperX DDR3 2x4096MB 1600MHz, GPU - Gigabyte Radeon HD 7870 OC 2GB, LG W2220P, HDD-WDC WD6400AAKS, SSD-Plextor PX-128M5S, DVD-Lite-On iHAS122-18, PSU-XFX Black Edition XTR 550W, Obudowa - Silentium PC Gladius 400 Pure Black. Audio-Asus Xonar DX, Superlux HD668B
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma3”