ArmA 3 zakup

Dyskusja ogólna

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
PanMichal
Posty: 2
Rejestracja: 07 sierpnia 2015, 16:52
ID Steam:

ArmA 3 zakup

Post autor: PanMichal »

Witam,



Chciałbym zapytać czy polecacie tą grę dla początkującego gracza ( grałem dawno temu w "Operation Flashpoint Cold War Crisis", ale to było w 2008-2009 roku) ale gra mi się spodobała, i jeszcze jedno pytanie, czy jak kupie grę tutaj: http://www.3kropki.pl/p/6/4/1/arma_3.php to będzie ona posiadała na płycie wszystkie dotychczasowe aktualizacje (kampanie itp.)? Czy będzie trzeba pobierać wszystko. Jak to jest w trybie multiplayer, tworzy się własną postać i gra nią na stałe? Czy za każdym razem po wejściu na nowy server wybiera się jakąś postać, nie stworzoną przez siebie.



Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: ArmA 3 zakup

Post autor: Slawek »

PanMichal pisze:jak kupie grę to będzie ona posiadała na płycie wszystkie dotychczasowe aktualizacje (kampanie itp.)? Czy będzie trzeba pobierać wszystko.
Na płycie masz 50% instalacji gry. Pozostałość musisz niestety pobrać przez sieć. Arma 3 jest zintegrowana ze Steam'em. Wszystkie aktualizacje odbywają się tylko przez niego.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
PanMichal
Posty: 2
Rejestracja: 07 sierpnia 2015, 16:52
ID Steam:

Re: ArmA 3 zakup

Post autor: PanMichal »

A wiadomo ile danych pobiera się przez steam,a?
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: ArmA 3 zakup

Post autor: Slawek »

Cała Arma3 ma jakieś 14 GB. Przypuszczam, że to co zainstalujesz z płyty i tak zostanie podmienione przez Steam'a bo większość plików była aktualizowana. Raczej przygotuj się na pełne pobieranie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
force11
Posty: 9
Rejestracja: 06 kwietnia 2016, 17:34
ID Steam:

Re: ArmA 3 zakup

Post autor: force11 »

Ogólnie polecam tą grę również dla początkujących, oczywiście na początku będziesz musiał się do niej przyzwyczaić ale... po paru godzinach nie będziesz miał już żadnych problemów. Grę możesz kupić na płycie i pobrać resztę aktualizacji ze steam :D
alina87r
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwietnia 2016, 13:51
ID Steam:

Re: ArmA 3 zakup

Post autor: alina87r »

Sam jestem początkujący i polecam tę grę, jeszcze się przyzwyczajam do gry, na płycie jest ok 50 % zawartości gry reszta to aktualizacje które trzeba pobrać.
dandun
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:40
ID Steam:
Kontakt:

Re: ArmA 3 zakup

Post autor: dandun »

Mnie się ARMA 3 bardzo podobała, szczególnie w multi :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma3”