Płatne śmigłowce i pojazdy w ARMAIII

Dyskusja ogólna

Moderator: Inkwizytor

bishop
Posty: 16
Rejestracja: 06 stycznia 2014, 11:56
ID Steam: kondul
ID gracza: 6526720
Lokalizacja: Poznań

Re: Płatne śmigłowce i pojazdy w ARMAIII

Post autor: bishop »

Chętnie to wyłączę bo lot sprawia problemy i nie wspomnę o lądowaniu. :rant
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Płatne śmigłowce i pojazdy w ARMAIII

Post autor: FOX-PL* »

Problem nie jest jak się opanuje tą symulacje. Więc nie narzekaj bez potrzeby.
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Płatne śmigłowce i pojazdy w ARMAIII

Post autor: Slawek »

bishop pisze:sterowanie śmigłowcem tak popsuli że wolę już jeździć niż latać.
FOX-PL* pisze:Problem nie jest jak się opanuje tą symulacje. Więc nie narzekaj bez potrzeby.
Taki model lotu powinien być włączony na stałe dla wszystkich. Skończyłby się problem z randomowymi pilotami na publikach.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 138
Rejestracja: 07 listopada 2009, 15:34
ID Steam: grzegorz75jan
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Płatne śmigłowce i pojazdy w ARMAIII

Post autor: grzegorz »

Nie wiem ile godzin bishop ma natłuczone ogólnie i konstruktywnie w armie i ile o niej "prasowo" wie - raczej mało. Polecam poczytać.
http://armasite.pl/news/27/premiera-arma-3-alpha
http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=8857
http://www.armagct.pl/arma3.html - tu pewne rzeczy były do przodu a inne do tyłu ale sporo racji. Osobiście lubię bardziej prosty kolimator niż celownik mechaniczny. Możemy walczyć na proce, łuki, kusze i dzidy. Broń z I WŚ by mnie nie cieszyła. Kwestia gustu.
http://www.gry-online.pl/gra.asp?ID=10959

Seria od OFP ma swoją historię. Każde wydanie to już się mówi jak u Bis ale szło to do przodu od strony producenta i społeczności. Zgodzę się że powoli wypadamy z drogi i po stronie producenta i społeczności. Cóż jedni będą zbierać jabłka na Altisie itp. a inni korzystać z szeregu modów. Wiele zależy do Bisu. Jeśli dadzą odpowiednie wsparcie jednym i drugim to pozostanie kwestia w co i jak ludzie chcą grać. Prawda może być przykra. Co już widać. Może jednak nim dorobią tą A3 to w tych polach Altisu wymnożą się nowi gracze dla Coop i PvP. To optymizm.

Co do latania. To tak miało być (więcej czytać). Czasem warto (a warto szczególnie po aktualizacjach) pogrzebać w ustawieniach lub dopytać a nie wrzask pod niebiosa.
Co do cen. Zależy gdzie i kiedy ktoś kupował oraz jaką wersję.
Sama Arma 3 jest ... jaka jest i każdy widzi a jak widać każdy widzi inaczej i nie będziemy przepisywać internetu czy choćby tego forum. Większość się zgodzi, że na obecny czas od wydania alfy 05.03.2013 spodziewaliśmy się więcej. Mi płatne DLC helikoptery nie są potrzebne. Zastanowię się na żołnierzykami w zależności od zawartości. Co do ostatniego DLC. Odbieram jako ukryte wyłudzanie/żebranie o jałmużnę bo niby nie płacisz tylko za śmigiełka ale wspomagasz "rozwój" który już dawno powinien być.
http://forums.bistudio.com/showthread.p ... 2-choppers

I warto coś sensownego wpisać od siebie właśnie na forum bistudio. Dodawać i głosować na http://feedback.arma3.com a nie piszczeć.
CPU - i5 3570K, SilentiumPC Fortis HE1225, Mobo - MSI Z77A-GD55, Mem - Kingston HyperX DDR3 2x4096MB 1600MHz, GPU - Gigabyte Radeon HD 7870 OC 2GB, LG W2220P, HDD-WDC WD6400AAKS, SSD-Plextor PX-128M5S, DVD-Lite-On iHAS122-18, PSU-XFX Black Edition XTR 550W, Obudowa - Silentium PC Gladius 400 Pure Black. Audio-Asus Xonar DX, Superlux HD668B
bishop
Posty: 16
Rejestracja: 06 stycznia 2014, 11:56
ID Steam: kondul
ID gracza: 6526720
Lokalizacja: Poznań

Re: Płatne śmigłowce i pojazdy w ARMAIII

Post autor: bishop »

Mam 553 godziny myślę że masz mniej o połowę przynajmniej.
Jest to jedyna gra w którą gram ostatnie lata zaczynałem od ARMAII potem dokupiłem ARMAII OA a teraz ARMA III wszystkie oryginalne prosto ze sklepu i na każdej przekroczyłem 500h . Wspieram ich jak mogę.
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 138
Rejestracja: 07 listopada 2009, 15:34
ID Steam: grzegorz75jan
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Płatne śmigłowce i pojazdy w ARMAIII

Post autor: grzegorz »

To te 500 pomnóż przynajmniej x2 i tak wyjdzie mniej. Tu nie chodzi o cyferki tylko o podejście. (Profilu nie podam ale niektórzy mnie tu znają i mogą potwierdzić) Tym bardziej, że miałeś styczność z A2. Po prostu to co pisałeś to odniosłem wrażenie jakbyś dopiero dostał Armę. Praktycznie wszystkie twoje problemy zostały przez chłopaków obalone.
Proszę sobie przeczytać jeszcze raz wątek i przynajmniej podane linki. Dalsza dyskusja jest bezprzedmiotowa.
CPU - i5 3570K, SilentiumPC Fortis HE1225, Mobo - MSI Z77A-GD55, Mem - Kingston HyperX DDR3 2x4096MB 1600MHz, GPU - Gigabyte Radeon HD 7870 OC 2GB, LG W2220P, HDD-WDC WD6400AAKS, SSD-Plextor PX-128M5S, DVD-Lite-On iHAS122-18, PSU-XFX Black Edition XTR 550W, Obudowa - Silentium PC Gladius 400 Pure Black. Audio-Asus Xonar DX, Superlux HD668B
Awatar użytkownika
czernobyl
Posty: 48
Rejestracja: 04 października 2013, 06:09
ID Steam:

Re: Płatne śmigłowce i pojazdy w ARMAIII

Post autor: czernobyl »

Gram obecnie tylko w ARMA3 i mam zakupione kompletne DLC. Od początku było wiadomo że będą płatne DLC. Wiadomo jeżeli ktoś chce to kupi, jeżeli nie to nie kupuje. Po co cały ten szum. Jest pełno darmowych addonów, modów które dodają bardzo wiele do gry. Moim zdaniem trzecia cześć gry jest najlepsza choć grałem w serie od wydania OFP. Jedynie czego żałuję to mało jak dla mnie kampanii do ARMA3. Połączenie warsztatu z grą wyszedł jej tylko na dobre, choć problemy z warsztatem zdarzają się ciągle. Nie żałuję żadnej złotówki wydanej na A3 ponieważ dzięki warsztatowi mam ciągle nowe misje. :hapy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma3”