Płatne śmigłowce i pojazdy w ARMAIII

Dyskusja ogólna

Moderator: Inkwizytor

bishop
Posty: 16
Rejestracja: 06 stycznia 2014, 11:56
ID Steam: kondul
ID gracza: 6526720
Lokalizacja: Poznań

Płatne śmigłowce i pojazdy w ARMAIII

Post autor: bishop »

Po ostatniej aktualizacji w grze pojawiły się nowe śmigłowce i jedyny problem w tym że wszystko jest dodatkowo płatne.
Nie ukrywam że czuje się zażenowany krokami które robią producenci tej gry.
Dodam że zakupiłem grę oryginalną za kwotę 130zł i nie było mowy o czymś takim jak płacenie za dodatkowe aktualizacje gry.
Zawiodłem się i już żadnej gry od nich nie kupię a miałem wszystkie części ARMY i ta będzie ostatnia .
Awatar użytkownika
vynaratorski
Posty: 178
Rejestracja: 27 września 2009, 15:22
ID Steam:
ID gracza: 1
Kontakt:

Re: Płatne śmigłowce i pojazdy w ARMAIII

Post autor: vynaratorski »

13 euro za dwa heli, ktoś w bis upadł na głowę. Powodzenia z gokartami i innym szajsem, ja dalej gram w a2.

Wysłano z telefonu, stąd błędy i inne takie
Obrazek
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Płatne śmigłowce i pojazdy w ARMAIII

Post autor: Slawek »

bishop pisze: nie było mowy o czymś takim jak płacenie za dodatkowe aktualizacje gry.
Mylisz się. Od samego początku można było kupić w sklepie bistudio wersję gry zawierającą przyszłe płatne DLC.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
bishop
Posty: 16
Rejestracja: 06 stycznia 2014, 11:56
ID Steam: kondul
ID gracza: 6526720
Lokalizacja: Poznań

Re: Płatne śmigłowce i pojazdy w ARMAIII

Post autor: bishop »

Jak ja kupowałem podczas premiery to była tylko jedna jedyna opcja i żadnej innej pudełkowej nie widziałem do tej pory.
Po prostu postanowili zarobić na tej grze i zasypują ją teraz reklamami i dziwnymi info o możliwości zakupu dodatkowego sprzętu .
Wydałem tyle kasy i czuję się jak bym miał wersję DEMO.
Zawiodłem się na maxa.
Dodam że kupiłem ją w czasie gdzie nawet single player nie był dopracowany baa w ogóle go nie było co już zniechęcało do zakupu bo żadna gra która kosztuje 130zł nie wychodzi na pół gotowa.
A teraz taki numer .
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Płatne śmigłowce i pojazdy w ARMAIII

Post autor: FOX-PL* »

Nie wiem gdzie żeś kupował za 130zł lecz znam wiele osób które kupiło nawet poniżej 100 kolejna sprawa praktycznie od momentu wydania "pełnej" wersji Army 3 czyli jakoś wrzesień 2013 BiS bębnił o wydaniu poprawek, uzupełnienia brakujących rzeczy jak chodzby kampania i kolejne epizody oraz o płatnych DLC.
Więc nie wiem kto ma jakie problemy lecz obwiniać może samego siebie. A tak na boku co do Army 2 jakoś ludzie grają ale chyba nie pamiętają, że tam również powychodziło parę płatnych DLC.
A jeżeli nadal macie się czepiać o marketingowym chwycie BiSu to popatrzcie na innych producentów bo tamci znacznie wcześniej użyli tej broni związku z problemem dłuższego żywotu gier multiplayer.
bishop
Posty: 16
Rejestracja: 06 stycznia 2014, 11:56
ID Steam: kondul
ID gracza: 6526720
Lokalizacja: Poznań

Re: Płatne śmigłowce i pojazdy w ARMAIII

Post autor: bishop »

A kupowałem w MediaMarkt i też nie rzucałem się na pierwsza lepszą tylko zorientowałem się w cenach i wszędzie były takie same .
Więc ja nie wiem gdzie Ty kupowałeś że niby poniżej stówy chyba że masz tą grę od miesiąca bo premiera była już bardzo dawno a zapewniam Cię że cena nie była niższa w żadnym sklepie.
Arma II kosztowała 60zł a Arma II OA już 119zł ARMA III 130zł też w MediaMarkt mam paragony z dnia premiery wszystkich wersji .
A biorąc pod uwagę płatne dodatki to niech zrobią sobie osobne serwery nie dostępne dla osób nie posiadających dodatku ponieważ za nie długi czas się okaże że do czego w grze nie podejdziesz to nie będzie dostępne a kasę wywaliłem za pełno wartościowy produkt .
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Płatne śmigłowce i pojazdy w ARMAIII

Post autor: FOX-PL* »

Jeżeli kupujesz w MediaMarkt to pozdro i poćwicz tam jest tylko dobrze przyjść i pomacać towar a kupujesz w "internecie" no chyba każdy o tym wie i ameryki nie odkrywam przed kimś. A jak pamiętam to Arma2: OA kosztowała koło 60-70 zł i to w markecie.

Kasę wywaliłeś za produkt "nie pełnowartościowy" w sensie taki jaki on był w pierwszej fazie wydania i to była twoja decyzja nikogo innego w wyłożeniu na tą grę gotówki a reszta bezpłatna (aktualizacje) to łaska jaką ofiaruje BiS dla prawdziwych fanów oraz płatna dla bardziej zagorzałych fanów.
Ostatnio zmieniony 08 listopada 2014, 00:27 przez FOX-PL*, łącznie zmieniany 1 raz.
bishop
Posty: 16
Rejestracja: 06 stycznia 2014, 11:56
ID Steam: kondul
ID gracza: 6526720
Lokalizacja: Poznań

Re: Płatne śmigłowce i pojazdy w ARMAIII

Post autor: bishop »

Pisałem że ceny były wszędzie zbliżone saturn,mediamarkt,mediaexpert i nawet w TESCO nie było niżej .
Co tu wiele pisać jak tak mają teraz wyglądać gry to ja podziękuję bo kiedyś kupowałeś za taką kwotę grę i mogłeś się cieszyć jak dzieciak a teraz wydajesz kasę i po chwili chcą więcej i więcej a jak nie dasz to śmieci będą się podczas gry pokazywać .
Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Płatne śmigłowce i pojazdy w ARMAIII

Post autor: Artek3333 »

Ja kupiłem za bodajże 70zł jeszcze wersje Alpha powody były 2
ad1 bo chciałem jak najwcześniej bawić się grą (głównie edytor)
ad2 bo trąbili, że wersja finalna będzie kosztować ponad stówę
Mało tego, pamiętam że podczas kupowania Alphy była opcja droższa, która w przyszłości zapewniała wszystkie darmowe DLC, a dzisiaj nie widziałem i nie słyszałem o żadnej grze która by miała darmowe DLC. I tak należy się cieszyć, że ostatnie poprawki są darmowe (transport śmigłowcem, prowadzenia ognia podczas lotu jako pasażer) te smaczki są za darmo, kupić należy możliwość korzystania z dodatkowych śmigłowców które i tak się pobierają z dostępną aktualizacją. ja mam jedynie niesmak, że nie dorzucili jakiejś choćby krótkiej kampanii, jest tylko jedna misja :cry:
bishop
Posty: 16
Rejestracja: 06 stycznia 2014, 11:56
ID Steam: kondul
ID gracza: 6526720
Lokalizacja: Poznań

Re: Płatne śmigłowce i pojazdy w ARMAIII

Post autor: bishop »

Mam nadzieję że do tych dwóch śmigłowców dorzucą z czasem jeszcze jakieś bojowe bo te 2 obecne to beznadzieja a jeszcze sterowanie śmigłowcem tak popsuli że wolę już jeździć niż latać.
Awatar użytkownika
DRIVER
Posty: 247
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 20:43
ID Steam:
Numer GG: 6869863
ID gracza: 0
Lokalizacja: Koszalin

Re: Płatne śmigłowce i pojazdy w ARMAIII

Post autor: DRIVER »

Nie wiem czy wiesz ale ten model lotu możesz wyłączyć w opcjach gry. Samo DLC wprowadza 2 śmigłowce ale za free dostajesz trochę poprawek i nowości, jak chociaż możliwość strzelania z samochodu czy śmigłowca :). Wiem ze jest też możliwość podczepiania pojazdów pod te nowe śmigłowce, nie wiem jak zresztą tych co już były. I tak na marginesie ja za ArmA 3 w fazie alfa płaciłem jakieś 24 euro.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma3”