Arma3 oficjalnie

Dyskusja ogólna

Moderator: Inkwizytor

Jak podoba Ci się koncept Army3

Zachwycający
22
15%
Podoba mi się
48
32%
Wolałbym coś niemodernistycznego
34
23%
Ciężko powiedzieć
10
7%
Odgrzewany kotlet (to tylko nowe addony)
5
3%
Mój komputer tego nie pociągnie
18
12%
Kiszka
9
6%
Nie kupię tej gry
3
2%
 
Liczba głosów: 149

Awatar użytkownika
Diabl0
Posty: 134
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 01:10
ID Steam:
Numer GG: 2236900
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Diabl0 »

Radeon pisze:wejdź do edytora, postaw dwa czołgi i strzelaj jednym w drugi. Teraz zrób to samo w ArmA 2. Teraz policz ile Ci zeszło strzałów zanim czołg został wyłączony z bitwy/przestał działać/nazwij to jak chcesz. Nawet strzelanie w zad nic nie zmienia.
W OFP przy odrobinie samozaparcia czołg można było zniszczyć odpowiednio długo strzelając w niego z KM'a. To że 12 lat później aby zniszczyć czołg trzeba kilka strzałów z innego czołgu nie nazwałbym przełomowym odkryciem, zwłaszcza że nadal jest to ukryty pasek HP, bo niestety nie zauważyłem żadnego wpływu otrzymanych trafień na sam czołg (uszkodzenia modułów itp).
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: kondor »

smookie pisze:Kju też jest.
No i ja się pytam, gdzie te misje Kju lub Celery'ego?
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 138
Rejestracja: 07 listopada 2009, 15:34
ID Steam: grzegorz75jan
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: grzegorz »

Wie ktoś o co biega ? Był link z odliczaniem.

Wstawiam nowy link do odpowiedzi http://www.arma3.com/dlc/zeus
[Post edytowany]
CPU - i5 3570K, SilentiumPC Fortis HE1225, Mobo - MSI Z77A-GD55, Mem - Kingston HyperX DDR3 2x4096MB 1600MHz, GPU - Gigabyte Radeon HD 7870 OC 2GB, LG W2220P, HDD-WDC WD6400AAKS, SSD-Plextor PX-128M5S, DVD-Lite-On iHAS122-18, PSU-XFX Black Edition XTR 550W, Obudowa - Silentium PC Gladius 400 Pure Black. Audio-Asus Xonar DX, Superlux HD668B
Awatar użytkownika
Maciej
Posty: 19
Rejestracja: 09 lipca 2013, 12:49
ID Steam:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Maciej »

To czego wszystkim brakowało w Armie, czyli gokarty, już dostępne na steamie jako dlc:http://store.steampowered.com/app/288520/ :D
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: tom3kb »

Yeah, tego było nam trzeba.
Ja czekam na następne dlc np z fazerami albo z kucykami Pony czy czymś równie potrzebnym w armie.
Może deskorolki.
Great job bis. :twisted:
Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Artek3333 »

Masz racje @tom3kb. Zamiast stworzyć jakiś nowy model pojazdu, czołgu, samolotu czy nawet nową paczkę broni, cokolwiek co ma wspólnego z tą grą. A tu jakieś na cholerę potrzebne gokarty. Jasny gwint, jak chce się wyścig_ować to odpalam do tego przeznaczoną grę. :rant
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Slawek »

Artek3333 pisze:Jasny gwint, jak chce się wyścig_ować to odpalam do tego przeznaczoną grę.
A jak chcemy pograć w zombi czy survival lub uczyć się kraść, mordować i zbierać jakąś marychę, to kupujemy inną grę? Jak widać już NIE.
Policz procentowo w jakie tryby grają gracze w A3 a odpowiesz sobie czy gramy jeszcze w symulator pola walki.
Czy winnym takiego stanu jest tylko BIS?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: tom3kb »

Co innego mody zmieniające zasady gry, wprowadzające nowe tryby itp, które zmieniają grę i odnoszą sukces, a co innego to.
Tego typu dlc jest totalnie z dupy i nie pasujące do niczego. Czy to arma, czy dayz czy tez do serwerow life, no od biedy tu by można dodać. ;)
Co teraz będą dalej to rozwijać wprowadzać tryby rajdów, wyścigów i inne pojazdy. Będą teraz robić wyścigi z army. Nie.
Moim zdaniem to jakieś śmieciowe dlc. Porównałbym do słynnej zbroi do konia z Obliwiona.
Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Artek3333 »

No właśnie dzięki dopiero od Arma 2 i stworzenia DayZ popularność i grywalność Army wzrosła. Ale leje na to, czy w Arme gra milion czy trylion ludzi. dla mnie najważniejsze jest ilu ludzi gra w Arme jako w symulator, tak jak to było za czasów OFP, a nie Arma-DayZ czy Arma-simsy. I martwi mnie to, co zaczyna wyprawiać BIS. Niech najszybciej wyjdzie ten DayZ od BISu, może ci gracze co poznali Arme od innej strony w końcu się przerzucą.
Awatar użytkownika
vynaratorski
Posty: 178
Rejestracja: 27 września 2009, 15:22
ID Steam:
ID gracza: 1
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: vynaratorski »

Moim zdaniem A3 przyniosła więcej złego, niż dobrego. Sama w sobie jest dla mnie nieatrakcyjna, bo nie jarają mnie zabawki dla gimbazy z Call of Duty: Black Dogs 6 i osadzenie w przyszłości, jeszcze brakuje wingsuitów z minigunami na ramionach i dla większości graczy będzie "fest zabawa", akurat w sam raz na coopika po całym dniu spędzonym w Altis Life, Altis Life 2, Altis Gangsta Life, Altis Wasteland, Altis Zombie Gangsta Life 3.

Poza tym napływ graczy niedojrzałych jest widoczny gołym okiem, nawet na tym forum - "prosze pomuszcie dajcie skrybt do wysfalalcza" i tego typu teksty zaczynają naprawdę irytować. Komu to było potrzebne?

Dodatkowo, jak to ktoś ładnie ujął, BIS osiągnęło poziom gier na komórkę ze swoją strategią DLC (przykład), co jest kolejnym strzałem w drugie kolano, zaraz po DayZ Standalone.

Czyli mamy grę gorszą od poprzedniej części, kwaszenie community młodzieżą z battlefielda i DayZ, kijową politykę DLC. Dzięki, BiS!
Obrazek
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: FOX-PL* »

Marudzicie Panowie co nam szkodzi żeby gra była bardziej rozbudowana, hmm szczerze wole rajdy niż dayz ale co nam szkodzi. Gokardy mogą być urozmaiceniem tego całego pola walki że dzisiaj zamiast strzelać się zrobimy wyścig w końcu fizyka jest znacznie lepsza od poprzedniej wersji. Takie pojazdy i wyścigi mogą być urozmaiceniem chodzby do trybu misji life są serwery które oferowały tego typu rozgrywkę na altis life.

Dla mnie porażką jest Zeus bo nic osobiście dla mnie nie wnosi, kompletnie nieużyteczny tryb, rozwalaniem czołgów z pioruna ale kij niektórzy to lubią i mnie osobiście to nie przeszkadza, bo z tego nie korzystam ale jak komuś ma dać to przyjemność, to co mam na nim wieszać psy.

A co do zabawek przyszłości osadzonych w Armie 3, Panowie to nie pierwsza, druga czy trzecia wojna światowa technologia poszła na przód czy to komuś się podoba czy nie. I jeszcze trochę a będziemy naparzać laserami w łapach. I osobiście uważam iż pomimo lekkich nagięć uzbrojenia ArmA3 w podstawowej wersji znacznie lepiej przedstawia się niż poprzednie części.
A jedynym ogniwem do pełni szczęścia byłyby nowe mapy oparte o nowych obiektach nie z arma2/1 jak i również wersja pod trojkę moda ACE który trochę urealni ten symulator tak jak dwójkę i jedynkę.
Ostatnio zmieniony 03 czerwca 2014, 13:46 przez FOX-PL*, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma3”