Arma3 oficjalnie

Dyskusja ogólna

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ

Jak podoba Ci się koncept Army3

Zachwycający
22
15%
Podoba mi się
48
32%
Wolałbym coś niemodernistycznego
34
23%
Ciężko powiedzieć
10
7%
Odgrzewany kotlet (to tylko nowe addony)
5
3%
Mój komputer tego nie pociągnie
18
12%
Kiszka
9
6%
Nie kupię tej gry
3
2%
 
Liczba głosów: 149

Awatar użytkownika
czernobyl
Posty: 48
Rejestracja: 04 października 2013, 06:09
ID Steam:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: czernobyl »

Grałem we wszystkie części serii ARMA , jednak ARMA III wciągnęła mnie najbardziej. Dlaczego jest to odsłona gry która ma praktycznie wszystko czego nie miały poprzednie części. Preferuję grę solo vs AI a to dostarczają mi misje z warsztatu które można rozgrywać na wszelkie możliwe sposoby. Styl gry który mi odpowiada to gra "szybka". Atak, odwrót i atak, nie zatrzymujemy się ponieważ AI nas oskrzydla. Jeżeli chodzi o addony, to jest ich coraz więcej a misje wykorzystujące addony również powstają. Na obecną chwilę mam za sobą 380 godzin gry a będzie dużo więcej. Polecam grę jest warta zagrania. :1th
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 138
Rejestracja: 07 listopada 2009, 15:34
ID Steam: grzegorz75jan
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: grzegorz »

Czekam na aktualizację może w końcu widoczną gołym okiem dla zwykłego użytkownika już około tydzień. Ciągłe przesunięcia. Zdążyli zepsuć kompas. Mam większego zeza gdy strzelam itp. Z nudów bo za oknem pada, na serwerach jak dla mnie nic ciekawego. Na pocieszenie przeglądam youtube bootcamp Wygląda ciekawie ale sporo już mamy dzięki społeczności. Nadal pada. Dalej czytam o tej niedoszłej aktualizacji i prawdopodobnie znaleziono powód jej braku :plane
CPU - i5 3570K, SilentiumPC Fortis HE1225, Mobo - MSI Z77A-GD55, Mem - Kingston HyperX DDR3 2x4096MB 1600MHz, GPU - Gigabyte Radeon HD 7870 OC 2GB, LG W2220P, HDD-WDC WD6400AAKS, SSD-Plextor PX-128M5S, DVD-Lite-On iHAS122-18, PSU-XFX Black Edition XTR 550W, Obudowa - Silentium PC Gladius 400 Pure Black. Audio-Asus Xonar DX, Superlux HD668B
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 138
Rejestracja: 07 listopada 2009, 15:34
ID Steam: grzegorz75jan
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: grzegorz »

Dziś wigilia DLC Marksman. Niektórzy poszczą a niektórzy nie. Ja trochę oszukuję bo wcześniej pobrałem wersję RC licząc, że będę miał mniej pobierania w godzinie 0. Mając Neostradę w stylu do 10 ma to znaczenie. Przeżyłem dziś już drugą małą aktualizację ale to cały czas RC. Wiem, wiem aktualizacja pełna jest przewidziana powiedzmy na około 20-tą. Gołym okiem nie widzę zmian ale uchem być może tak. Jeszcze dziś myślałem, że dźwięk Katiby czy MX-a pokaleczy mi słuch. Takie ostre były. Ciężka broń brzmi przy nich jak melodia dla ucha. Pistolety też dawały w ucho. Postrzelał bym jeszcze trochę i zgwałcił bym tym swoje uszy. W kolejnej mini aktualizacji lekko to poprawili albo faktycznie zniszczyli mi słuch. W każdym razie pogłosy, echa w pomieszczeniach też zdają się zmienione na powiedzmy plus. Mk200 to nadal maszynka do strzyżenia owiec. Zabójcza broń. Szyby pierwszym granatem z granatnika nie przebijesz bo wybucha.
Zobaczymy jak w dzisiejszym finale ale wróżę, że dźwięk jeszcze długo będzie na topie aktualizacji. Mam wrażenie, że kompletnie pokręcili balans dźwięku.
CPU - i5 3570K, SilentiumPC Fortis HE1225, Mobo - MSI Z77A-GD55, Mem - Kingston HyperX DDR3 2x4096MB 1600MHz, GPU - Gigabyte Radeon HD 7870 OC 2GB, LG W2220P, HDD-WDC WD6400AAKS, SSD-Plextor PX-128M5S, DVD-Lite-On iHAS122-18, PSU-XFX Black Edition XTR 550W, Obudowa - Silentium PC Gladius 400 Pure Black. Audio-Asus Xonar DX, Superlux HD668B
Awatar użytkownika
vynaratorski
Posty: 178
Rejestracja: 27 września 2009, 15:22
ID Steam:
ID gracza: 1
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: vynaratorski »

Mnie to DLC bardziej smuci niż cieszy, za nie tak małą kasę robią wielki marketingowy szum, z grubsza to samo było w darmowych modach. Niestety nie rozumiem działalności BiS. Oglądałem też stream sprzed ok. dwóch tygodni i Ivan Buchta (creative director) przez większość czasu zachowywał się jak zwykły buc - jaki pan, taki kram.

Niestety zupełnie już straciłem wiarę w BiS, jedyna nadzieja w modach i ARMA2 chyba przez dłuuuuugi czas pozostanie moją ulubioną grą. Podejrzewam, że ARMA 4 będzie dla serii tym, czym Rainbow Six: Vegas dla R6.

Na pewno marksmana nie kupię. :plane
Obrazek
Awatar użytkownika
Adamsan
Posty: 3
Rejestracja: 02 lutego 2016, 10:42
ID Steam: adam3k20
ID gracza: 7
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Adamsan »

Zarąbista zabawa, świetne emocje! Są takie klany .... gdzie można razem wyjść i w pełni klimatycznie z dyscypliną podziałać! ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma3”