Demko OA - misja Littlebird

Zapytania o misje w kampanii, podpowiedzi, porady i dyskusja dot. trybu pojedynczego gracza.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Zelazny

Demko OA - misja Littlebird

Post autor: Zelazny »

Panowie nie wiem czy to ja jestem taki ułomny czy co za inna cholera.
Zainstalowałem sobie OA i strasznie mi się spodobała.
Gram sobie w jedną dostępną misję o nazwie Littlebird.
Cholera wsiadam do helikoptera i za cholerę nie mogę z niego wysiąść. :)
Ta misja już tak ma? Kręcę kółkiem myszki ale za cholerę nie widać opcji - WYSIĄDŹ.
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Demko OA - misja Littlebird

Post autor: Tenk »

To raczej inna cholera, ta misja taka już jest, jeżeli twój dowódca siedzi w helke to póki nie wyda rozkazu wysiadania z niej to nie możesz wyskoczyć, no ale w końcu to misja, w której zadaniem jest powietrzny patrol wiec nie ma się co dziwić ;)

edit:
Swoją drogą bardzo przyjemna misja, przeszedłem już któryś raz z kolei, klik. :)
Zelazny

Re: Demko OA - misja Littlebird

Post autor: Zelazny »

Heh nieźle. Mam też jedną misję w kampanii. Możesz mi powiedzieć jak celnie strzelać z broni M110 TWS? To broń chyba na podczerwień.
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Demko OA - misja Littlebird

Post autor: Tenk »

Broń z oznaczeniem TWS to giwery z celownikami termowizyjnymi. Jak celnie strzelać to Ci nie powiem, nie używam bo jest to najgorsza rzecz jaką dodali do OA, moje zdanie :)
Zelazny

Re: Demko OA - misja Littlebird

Post autor: Zelazny »

Nie jest taka zła. Ładnie widać przeciwnika. Tylko ta celność...
ProteziakSaSPL
Posty: 142
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 21:18
ID Steam:
Numer GG: 1070609618
ID gracza: 58579
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Demko OA - misja Littlebird

Post autor: ProteziakSaSPL »

W końcu taka jest funkcja TWS - nie ma być celnie, ale ma ci dawać przewagę w postaci lepszego przeglądu pola walki. Jak ktoś chce zdejmować przeciwników z odległości 1500m, to brać WKW z normalną lunetą. Gdyby dali "dobrą" lunetę TWS, to każdy brałby takową. Musieli ją troszkę pogorszyć... To, że dodali termowizję (a szczególnie celowniki) jest wg. mnie fajne. Jeden z kolegów w drużynie może nosić taki atrybut, co daje wielką przewagę nad tubylcami czy nawet armią takistańską. Ciekawostka: każdy może kupić taki celownik TWS na ebay'u. Niestety cena to 20-25 tysięcy USD, więc raczej mało kogo stać... :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Singleplayer”