Misja 06 Z piekła rodem POMOCY

Zapytania o misje w kampanii, podpowiedzi, porady i dyskusja dot. trybu pojedynczego gracza.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Shavorz
Posty: 1
Rejestracja: 20 listopada 2010, 14:00
ID Steam:
ID gracza: 0

Misja 06 Z piekła rodem POMOCY

Post autor: Shavorz »

Mam taki problem

Odpalam 6 misje i na samym początku jeszcze na czarnym ekranie jak nic nie widać wyskakuje że nie udało się znaleźć pilota :/
Nic się nie da zrobić odrazu wyskakuje menu odprawa po misi i że nie wykonałem tego zadania :(
Próbowałem włączać tą misję wiele razy i zawsze to samo :/
Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
gryf
Posty: 1
Rejestracja: 29 lipca 2010, 21:44
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja 06 Z piekła rodem POMOCY

Post autor: gryf »

Witam całą społeczność gry ArmA 2 :)
Widzę, że nikt z doświadczonych graczy użytkowników tego Forum nie raczył Tobie pomóc :(
Moje doświadczenia z tą grą są barczo znikome (na razie intensywnie się szkolę we własnym zakresie) ale bardzo polubiłem ten wspaniały symulator.
Do rzeczy - prawdopodobnie Twój problem jest banalnie prosty w poprzedniej misji zginąłeś albo zaginołeś w akcji co uniemożliwiło przejście do następnej. Wróć do poprzedniej misji i rzetelnie wykonaj jej zadania i będzie wszystko ok. Powodzenia, do boju jako :plane
Ostatnio zmieniony 24 listopada 2010, 10:48 przez gryf, łącznie zmieniany 1 raz.
Tylko jedno może unicestwić marzenia - strach przed porażką.
Awatar użytkownika
Jasina
Posty: 220
Rejestracja: 29 lipca 2010, 07:36
ID Steam:
ID gracza: 59578

Re: Misja 06 Z piekła rodem POMOCY

Post autor: Jasina »

A ja nie wiem bo jak ja w poprzedniej misji jako pilot "zaginołem w akcji" a w następnej pilota odbiłem i wszyscy byli happy
nick w grze: Jasina
Zygmunt
Posty: 60
Rejestracja: 07 października 2010, 13:08
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja 06 Z piekła rodem POMOCY

Post autor: Zygmunt »

Nie jestem jakimś doświadczonym, ale wiem na pewno ,że łatwiej byłoby pomóc gdyby wiadomo było o co chodzi. Co to kurcze jest , "misja 06 Z piekła rodem" ? Jakaś kampania oryginalna customowa, czy co? Najprościej cofnąć się do misji wcześniej (restart) wcisnąć shift lewy + "Num-" i wpisać endmission, co powinno dać zakończenie poprzedniej misji i możliwe nie zacięcie właśnie się odplającej aktualnej.
[PAC-8BZ] Marcin
Awatar użytkownika
Jasina
Posty: 220
Rejestracja: 29 lipca 2010, 07:36
ID Steam:
ID gracza: 59578

Re: Misja 06 Z piekła rodem POMOCY

Post autor: Jasina »

Zygmunt pisze:Nie jestem jakimś doświadczonym, ale wiem na pewno ,że łatwiej byłoby pomóc gdyby wiadomo było o co chodzi. Co to kurcze jest , "misja 06 Z piekła rodem" ? Jakaś kampania oryginalna customowa, czy co? Najprościej cofnąć się do misji wcześniej (restart) wcisnąć shift lewy + "Num-" i wpisać endmission, co powinno dać zakończenie poprzedniej misji i możliwe nie zacięcie właśnie się odplającej aktualnej.
To zależy bo ja preferuje przechodzenie misji bez kodów :hapy
nick w grze: Jasina
Zygmunt
Posty: 60
Rejestracja: 07 października 2010, 13:08
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja 06 Z piekła rodem POMOCY

Post autor: Zygmunt »

Też preferuję przechodzenie misji bez kodów, ale on już przeszedł misję, tylko mu nie uruchamia się poprawnie następna. Jest to pewnie jeden z wielu bugów i szkoda się niepotrzebnie męczyć.
[PAC-8BZ] Marcin
ODPOWIEDZ

Wróć do „Singleplayer”