Problem z przejściem misji.

Zapytania o misje w kampanii, podpowiedzi, porady i dyskusja dot. trybu pojedynczego gracza.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
JaBajtosz
Posty: 6
Rejestracja: 02 lutego 2010, 20:09
ID Steam:
ID gracza: 0

Problem z przejściem misji.

Post autor: JaBajtosz »

Doszedłem do misji gdzie muszę zabić Łobotewa (czy jakoś tak). Najpierw musiałem skontrolować trzy punkty w pierwszym byli Marines. W drugim było pusto, a w trzecim wszystkich rozwaliłem, po czym przyszedł do mnie komunikat, że ucieka z jakiejś wsi i kieruje się na północ do Gorky (chyba tak sięnazywała ta wieś). Pojechałem do tej pierwszej i spotkałem tylko kilku czedaków zabiłem ich i trop mi się urwał. Jak wykonać tą misję?
Awatar użytkownika
ToMasz
Posty: 26
Rejestracja: 09 kwietnia 2010, 21:05
ID Steam:
Numer GG: 1830252
ID gracza: 0
Lokalizacja: Nowy Sabor

Re: Problem z przejściem misji.

Post autor: ToMasz »

Przechodziłem tą misję dwukrotnie. Pierwszym razem zaczaiłem się w wiosce w której stronę się udawał (nie pamiętam nazwy chyba górka) i w końcu przyjechał. Za drugim razem postąpiłem identycznie lecz tym razem tamtędy nie przejeżdżał, co nie oznacza że misja zakończyła się niepowodzeniem. Wniosek jest tylko jeden nigdy nie wiadomo którędy pojedzie (chwał BIS za to :dworship ). Trzeba mieć szczęści i nosa :)
Jeszcze nie kapujesz?!
Weź na klate to poczujesz..
~ JA - Niewidomy Prawdziwek
Początek Dadaizmu koniec normalności na świecie a zarazem początek socjopatycznego społeczeństwa.
21 Maj: Odwyk od ARMY do czasu apgrejdu komputera, ok.2-3 tygodnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Singleplayer”