Pare pytań

Zapytania o misje w kampanii, podpowiedzi, porady i dyskusja dot. trybu pojedynczego gracza.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Priv.Zbyszek
Posty: 4
Rejestracja: 13 września 2009, 18:38
ID Steam:
ID gracza: 1756

Pare pytań

Post autor: Priv.Zbyszek »

Jest to mój pierwszy post i chciałbym się z Wami wszystkimi przywitać.

Gram w ARME II od miesiąca ale ciągle męczy mnie kilka pytań.

1.Jak znaleźć coopa na kampanii? Grałem na wielu serwerach ale znalezienie takiej gry jest dla mnie niemożliwe.

2.Czy da się cofać samolotami? W szczególności C-130.

3.Czy jest jakiś niezawodny sposób na wejście do Su 27?

4.Jak będąc commanderem kazać wejść do pojazdu? Nie znoszę dowodzenia waypointami. Cele, zadania i misje byłyby lepsze(tak się chyba w r army dowodzi).
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Pare pytań

Post autor: JonPL »

1.Jak znaleźć coopa na kampanii? Grałem na wielu serwerach ale znalezienie takiej gry jest dla mnie niemożliwe.
W sensie, że server z takimi misjami? Nie znajdziesz, ale tu na forum się ogłaszali chętni do gry w kampanię via MP, musisz po prostu znaleźć sobie kumpli na coopa
2.Czy da się cofać samolotami? W szczególności C-130.
Nie da.
3.Czy jest jakiś niezawodny sposób na wejście do Su 27?
No... podejść, wybrać akcję z menu i nacisnąć akceptację wyboru z menu kontekstowego? :D (nie pamiętam default klawiszy)
4.Jak będąc commanderem kazać wejść do pojazdu? Nie znoszę dowodzenia waypointami. Cele, zadania i misje byłyby lepsze(tak się chyba w r army dowodzi).
Nieprecyzyjne, jak reszta... weź nie każ nam zgadywać co autor miał na myśli.
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
Priv.Zbyszek
Posty: 4
Rejestracja: 13 września 2009, 18:38
ID Steam:
ID gracza: 1756

Re: Pare pytań

Post autor: Priv.Zbyszek »

3. No, gdy podchodzę to mogę kliknąć tylko wyposażenie. Jedynym wyjściem dla mnie jest włączenie menu wcześniej dopiero podejście. Strasznie wnerwiające.

4.Chodzi mi o to, że jak np. kazać drużynie piechoty wejść do C130. Przeszedłem ten totourial od high command, ale wciąż nie wiem jak to zrobić.
Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Pare pytań

Post autor: Artek3333 »

Pojazd musi być odblokowany aby do niego wejść, ustawia się to w edytorze i trzeba podejść od strony kabiny, jak nie z jednej strony to spróbować z drugiej. Jeśli chodzi o grupę, to trzeba zaznaczyć wszystkich klawiszem (~`) i celując na C-130 wybrać rolą myszki opcję wsiadać. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Singleplayer”