Reset konfigu

Ustawienia zaawansowane, foldery i pliki konfiguracyjne gry.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Reset konfigu

Post autor: mant3z »

PROCIK pisze:Wczoraj dotarl do mnie OA :rox
Wszystko fajnie się scaliło, patche zainstalowany.
Faktycznie, pierwsze wrażenie jest takie, ze gra działa mi o wiele płynniej.
Jedyny minus jak na razie to taki, ze OA ma oddzielny config klawiszy od Army 2, i trzeba na nowo ustawiać klawiaturę pod siebie.
Nie miałem jeszcze czasu dłużej pograć, dlatego więcej wrażeń napisze później :)
Nie ma oddzielnego, musisz wybrać profil, którego aktualnie używasz bo OA wybiera defaultowy.
U mnie tylko ustawienie joystick'a zresetowało, prawdopodobnie z mojej winy bo tak już się działo w ArmA2.
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: A2OA: Pierwsze wrażenia

Post autor: PROCIK »

nie zgodzę się Mant3z, taki laik nie jestem :)
Owszem w OA widzisz profile z Army 2, lecz z tych profili OA przejmuje tylko nazwę, nic więcej. Jak wejdziesz do swoich dokumentów i do folderów z profilami, to znajdziesz nie jeden a dwa pliki konfiguracji, jeden możliwy do edycji przez notatnik z Army 2 i drugi, co nie można go edytować, podpisany OA. Sa fizycznie dwa configi w folderze profilu. Jeżeli używałeś do tej pory standardowych ostawień klawiatury, to jest szansa, ze tego nie zauważyłeś.
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: A2OA: Pierwsze wrażenia

Post autor: mant3z »

No właśnie nie używam standardowych ustawień i tak jak pisałem, wszystko mi się przestawiło oprócz joysticka z tym, że ja nie musiałem patch'ować gry.
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: A2OA: Pierwsze wrażenia

Post autor: PROCIK »

No to nie wiem, nie będę się sprzeczał, u mnie niestety nie przeniosło ustawień klawiatury. Może przed pachowaniem powinienem wybrać w grze swój profil? nie wiem. Ale już ustawiłem klawiaturę na nowo i jest git. Ale co dziwne to profil pamiętał ustawienia joysticka ??? Troche odwrotnie jak u ciebie hehe
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: A2OA: Pierwsze wrażenia

Post autor: mant3z »

No bo ArmA już taka jest, unikatowa dla każdego.
Wczoraj SS wlazł na serwer SES bez BETA patcha a ja nie mogłem, w przeglądarce widziałem go na czerwono. Po zainstalowaniu bety nagle SES stał się dla mnie dostępny... i bądź tu mądry :o
Mów mi milordzie łapserdaku!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ustawienia zaawansowane”