brak części interfejsu

Ustawienia zaawansowane, foldery i pliki konfiguracyjne gry.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
malywil
Posty: 4
Rejestracja: 08 sierpnia 2009, 22:23
ID Steam:
ID gracza: 0

brak części interfejsu

Post autor: malywil »

Wie ktoś jak rozwiązać problem znikania tych kwadracików które namierzają cel gdzie trzeba się udać, dowódcę, czy wrogów do zabicia. w poprzednich częściach nie miałem problemów. A teraz pojawia się tylko na chwilę np. gdy wyjdę z mapy lub pauzy i razaz znika, przez co orientacja w terenie jest bardzo utrudniona.
Może trzeba coś ustawić?
Mam obecnie patcha 1.03 na oryg pl wersji, jednakże przed premierą także miałem ten problem.
malywil
Posty: 4
Rejestracja: 08 sierpnia 2009, 22:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: brak części interfejsu

Post autor: malywil »

napiszcie chociaż czy u was są te kwadraciki pokazujące cel
Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: brak części interfejsu

Post autor: Artek3333 »

W ArmA2 jest trochę inaczej jak w poprzedniej części, zamiast kwadracika to jest taki sierżant czyli trójkącik bez dolnego ramienia, jeżeli patrzymy w kierunku tego trójkąta to on nie znika tylko widać go bardzo słabo a jeśli popatrzymy w drugą stronę to widać go intensywniej z prawej lub lewej strony naszego monitora. Tak przynajmniej jest munie :D
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: brak części interfejsu

Post autor: JonPL »

Sądzę że to kwestia ustawień poziomu trudności.
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
malywil
Posty: 4
Rejestracja: 08 sierpnia 2009, 22:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: brak części interfejsu

Post autor: malywil »

Artek3333 pisze:W ArmA2 jest trochę inaczej jak w poprzedniej części, zamiast kwadracika to jest taki sierżant czyli trójkącik bez dolnego ramienia, jeżeli patrzymy w kierunku tego trójkąta to on nie znika tylko widać go bardzo słabo a jeśli popatrzymy w drugą stronę to widać go intensywniej z prawej lub lewej strony naszego monitora. Tak przynajmniej jest munie :D
a pokazuje ci czerwone kwadraty dotyczące celu? - np. jak inni członkowie drużyny zauważą cel to on się pojawia
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: brak części interfejsu

Post autor: JonPL »

Ustawienia poziomu trudności. (teraz już jestem pewien)



Takie rzeczy masz na najniższym poziomie (rekrut\kadet, nie pamiętam), wyżej takie uproszczenia giną.

Ustawić to możesz w opcjach (gdzie - nie pamiętam)
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: brak części interfejsu

Post autor: Artek3333 »

malywil pisze: a pokazuje ci czerwone kwadraty dotyczące celu? - np. jak inni członkowie drużyny zauważą cel to on się pojawia
O ile się nie mylę, to jeśli chodzi o namierzony cel, to tylko można namierzyć z perspektywy gracza, najczęściej namierzamy pojazd a jeśli chodzi o członków drużyny, to raczej oni nie namierzają tylko ewentualnie podają pozycje metodą zegarową np. (wróg na godzinie jedenastej) nie spotkałem się aby podwładny namierzył mi cel, chodz może takie coś jest? nie wiem :?: :coffee
malywil
Posty: 4
Rejestracja: 08 sierpnia 2009, 22:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: brak części interfejsu

Post autor: malywil »

ok, dzięki wielkie, można to ustawić w opcjach dot. trudności
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ustawienia zaawansowane”