Nieoczekiwany efekt olśnienia

Problemy z ustawieniami graficznymi, złym wyświetlaniem grafiki.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
BartolomeoPL
Posty: 1
Rejestracja: 15 października 2013, 15:58
ID Steam:

Nieoczekiwany efekt olśnienia

Post autor: BartolomeoPL »

Po spojrzeniu w niebo - nie na słońce, jak patrzę na słońce jest Ok - jaśnieje i ciemnieje normalnie. Ale jak spojrzę gdzieś centralnie do góry, to obraz jaśnieje do max białości i trzeba dłuuuuugo czekać żeby wrócił do normalnego. Nie ma znaczenia czy stoję w budynku czy w aucie - efekt oślepienia jest. Czasem nawet na tej animacji przy starcie menu, przy tym lotniskowcu się już pojawia! Sprawdzałem różne rozdzielczości i ustawienia od minimini do super maxi (czyli normalnych :) ).

Maszyna, wszystkie sterowniki najnowsze:
Asus P8Z77-V LE
Asus Radeon HD 7850 1GB + Intel HD 4000 (w procesorze i5)
Core i5 3570K
8GB pamięci Corsair 1600
Catalyst 13,9
Win 7 64 bit.
Klucz do Army kupiony, nie wygenerowany. Arma jedynie zaktualizowana bez dodatków.

Jak kupiłem komputer, to wsadziłem dysk SSD jako systemowy, ale się obraził, ja też i teraz system jest na normalnym magnetycznym :) i własnie teraz objawił się problem. Poprzednio wszystko działało normalnie - na tych sterownikach, w tej konfiguracji. Oczywiście karta współdziała z procesorem (taki jakby crossfire) dzięki czemu nawet na max ustawieniach (ręcznie ustawiane na max) działa płynnie. Po reinstalacji systemu, sterów i ARMA mam teraz taki klocki. Ktoś to przerabiał?

Aha: komputer się nie grzeje, procesor tak do 55 max, karta 86. Użycie odpowiednio 70% i 60% .
Teraz zrobiłem test na max ustawieniach - ustawiłem na lotnisku wszystkie pojazdy z gry, po czym polatałem apachem, kilka wybuchów żeby zadymić. Wszystko ok, dopóki nie spojrzę do góry, w niebo tam, gdzie nie ma słońca... Jak latałem słońce mnie olśniło ale normalnie, ale jak mocniej podniosłem nos - kiszka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grafika”