Tekstury i ogólne problemy z grafiką

Problemy z ustawieniami graficznymi, złym wyświetlaniem grafiki.

Moderator: Inkwizytor

MR_Whoope
Posty: 3
Rejestracja: 19 grudnia 2009, 19:37
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Tekstury i ogólne problemy z grafiką

Post autor: MR_Whoope »

Witam, mam problemy z grafiką ;/. 3 dni temu miałem windowsa xp x64 i działało łądnie, przesiadke zrobiłem na windows 7 64 bit ultimate no i klops, stery od grafy zmieniałem (ATi Catlyast i CCC), directx też, reinstalowałem gre itd...
Wygląda to tak:

http://zapodaj.net/ed9a8c1be774.jpg.html

To tylko się coś chrzani z teksturkami drzewek i krzaków, jak zmieniam pozycje czasami ustaje i tak w kółko

Mam też stare dobre OFP działą jak marzenie w full detalach jeśli można tak powiedzieć


Komp to: Athlon x3@x4 3.2, connect3d radeon 4850, msi 770-g45, 2x2gb Goodram 1333mhz, zasilacz ocz 500 w, dyski samsung hd502hj i seagate barracuda 80gb + dobre chłodzenie w budzie mam i w ogóle...

Proszę jakieś o jakieś rady ;/
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: Tekstury i ogólne problemy z grafiką

Post autor: Forrestal »

Chrzania Ci sie tekstury z przezroczystoscia i chyba jedynie mozesz oszukac rozwiazanai w zmianie sterownikow. Moze nowsze, moze starsze pomoga.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
MR_Whoope
Posty: 3
Rejestracja: 19 grudnia 2009, 19:37
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Tekstury i ogólne problemy z grafiką

Post autor: MR_Whoope »

Dzięki mam nadzieję, bałem się że to coś z grafą od strony technicznej ;/.

Zmieniłem stery na Starsze na catalyst 9.8, minimalnie są takie białe kropeczki i bardzo rzadko, może jeszcze bardziej stare stery pomogą :P?

Gdzieś własnie wyczytałem że sterowniki pod radeon 4850/4870 tak w zasadzie kończą się na catalyst 9.10, to co nowe może się gryźć i mogą być rózne jaja.

Pozdro
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grafika”