Coś nie tak?!

Problemy z ustawieniami graficznymi, złym wyświetlaniem grafiki.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jacekj84
Posty: 32
Rejestracja: 06 września 2009, 16:36
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Coś nie tak?!

Post autor: jacekj84 »

Witam :)
Proszę o poradę w kwestii Army. Dziś zakupiłem gre w empiku. W necie wyczytalem ze dla lepszej wydajnosci trzeba zainstalowac patcha 1.03 wiec to zrobilem. Jednak troche boli mnie to ze na 2 rdze procku 2.8, 4GB ramu i GF9500 GT 1GB ramu gra znośnie dziala na niskich detalach. Juz na normalnych troche tnie ale strasznie przeszkadza to w graniu:/ czy to normalnie??? jaki musi byc sprzet zeby pochodzilo to chociaz na wysokich/normalnych detalach?? prosze o podpowiedz czy cos pozmieniac. Ogolnie nie przeszkadza mi to bo fanem tych gier jestem od pierwszej czesci OF wiec grafika nie jest dla mnie najwazniejsza. Liczy sie fabula, i to ze misja nie trwa 5min ale wiadomo, ze w lepszej oprawie graf gra sie przyjemniej:P poza tym az boje sie odpalic multi:(
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Coś nie tak?!

Post autor: JonPL »

Wrzuć na normalne wszystko oprócz filtrowania anizotropowego i antyaliasingu. Je masz wyłączyć całkowicie. Sprawdź też czy w ustawieniach karty [Panel Ustawień NVIDII] nie masz ustawionego wymuszania anizo i AA. Ew. w grze możesz dać detale modeli na nisko.

I polecam wyłączyć postefekty (też da duży skok FPS)

PS: Dzięki, cieszę się że mogłem pomóc :)
Ostatnio zmieniony 07 września 2009, 16:17 przez JonPL, łącznie zmieniany 1 raz.
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
Awatar użytkownika
jacekj84
Posty: 32
Rejestracja: 06 września 2009, 16:36
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: Coś nie tak?!

Post autor: jacekj84 »

Dziek wielki:) zmienilem tylko ustawienia w grze, bo w panelu nvidii mam ustawione zeby uzywalo ustawien aplikacji 3D wiec sie dostosowywuje do ustawien gry chyba, bo po zmianie detali tak jak doradziles rzeczywiscie hula lepiej:)

mam jeszcze jedno glpie pytanie:) jak sprawdzic czy moja vista jest 32 czy 64 bitowa??:D
Awatar użytkownika
Miro
Posty: 57
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 11:29
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Coś nie tak?!

Post autor: Miro »

Panel Sterowania > System i konserwacja > System i tam masz napisane jaki system operacyjny. Co do wymagań to Cię pocieszę że na moim kompie w kampani też nie mam kokosów - specyfikacja w podpisie ;)
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu...
Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grafika”