PrintSreen - czarny tło

Problemy z ustawieniami graficznymi, złym wyświetlaniem grafiki.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

PrintSreen - czarny tło

Post autor: FOX-PL* »

Mam problem odnośnie zrzutowania ekranu, na Armie I nie było tego problemu, używalem klawisza Prt Sc, otwierałem np. Paint'a wklejałem i zapisywałem gdzie chce i w jakim formacie. Natomiast w ARMA2 gdy wykonam taką czynności i wleje obraz do np. Paint'a, to wkleja mi czarne tło :rant . Kopałem szukałem w necie programu, który mógłby poprzez skrót wykonać zrzut ekranu i zapisać w odpowiednim formacie w odpowiednim miejscu ale niestety sytuacja podobnie wygląda zapisuje czarny ekran :rant . Jedyny program, który wykonał mi bez problemu plik zdjęciowy to Fraps ale niestety od jakiegoś czasu po uruhomieniu następuje crash :ohno .

Z góry mogę poinformować, że posiadam pełna oryginalną wersję gry oraz system Vista Ultimate 64bit :) (na demie również była taka sytuacja :( ).

Czy wie ktoś jak z tej sytuacji wybrnąć, co jest problemem takiego efektu :?: No bo przecież nie będe cykal zdjęcia ekranowi komórka albo cyfrówką.
Tyran
Posty: 235
Rejestracja: 16 sierpnia 2009, 16:30
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: PrintSreen - czarny tło

Post autor: Tyran »

Miałem to samo z ARMA 2 na tym systemie Windows Vista Ultimate 64bit.Czarny ekranik mega kupa ale teraz siedzę na xp i niema takiego kłopotu.Nie wiem o co tam chodziło ciekawe. :no
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: PrintSreen - czarny tło

Post autor: Forrestal »

Trzeba kupic frapsa a nie crackowac ;-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
flanker91
Posty: 30
Rejestracja: 07 października 2009, 22:28
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: PrintSreen - czarny tło

Post autor: flanker91 »

masz tak przez Dx10 , też mam Viste i wszystkie gry które lecą mi z dx10 , nie mogę zrobić w nich ss ( takie jak ARMA 2, Crysis i inne gry na dx10 ) ;) nie wiem czy na Viscie można jakoś Arme 2 uruchomić przez dx9, przynajmniej ja nie znalazłem , jeśli uruchomisz na dx9 bd miał screeny ;)
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 653
Rejestracja: 10 grudnia 2007, 15:08
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: PrintSreen - czarny tło

Post autor: Maćko »

flanker91 pisze:masz tak przez Dx10 , też mam Viste i wszystkie gry które lecą mi z dx10 , nie mogę zrobić w nich ss ( takie jak ARMA 2, Crysis i inne gry na dx10 ) ;) nie wiem czy na Viscie można jakoś Arme 2 uruchomić przez dx9, przynajmniej ja nie znalazłem , jeśli uruchomisz na dx9 bd miał screeny ;)
ArmA 2 nie wykorzystuje directxa 10 tylko 9.0c :?
Obrazek
Obrazek

-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 [email protected] | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL14 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grafika”