Problemy ze stabilnymi FPS

Problemy z ustawieniami graficznymi, złym wyświetlaniem grafiki.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
HammerHQ
Posty: 1
Rejestracja: 28 stycznia 2020, 13:18
ID Steam:

Problemy ze stabilnymi FPS

Post autor: HammerHQ »

Witam mam sprzet: i5-7300HQ 8GB RAM i GFORCE 1050 4GB

tak sie sklada ze nowsza arma III dziala stabilniej i plynniej 50-60 fps caly czas a w arma II? to jakas porażka. Czasem 55 fps czasem 40 czasem 30 czasem 25 czasem 15 i takie skoki sa dosc niezrozumiale wzgledem army III. Na razie nie gram Multi tylko campanie. Gre mam na platformie Steam.

W obu grach uzywam podobnych jak nie takich samych ustawien, very high, zmiana ustawien na nizsze zbytnio nie pomaga sa i tak niezrozumiale wachania fps. Zmiana na nizsze i tak nie generuje duzego zysku FPS z obserwacji a jak zaczynam zmniejszac to wszystko robi sie zamazane taka gowniana grafika.

Rozdzieczosc mam taka sama ustawiona 1920x1080 i ponizej rowniez taka sama.

Prosze pomozcie mi... mimo ze arma III jest spoko duzo w niej nowosci i ulepszen nie odpowiada mi tam pelno rzeczy np zbyt nowoczesne i monotonne bronie my ten piaskowe dziadostwo a wrog fn2000. Pojazdy ladnie wymalowane w pixelowe cammo ale wygladaja jakby wyjechaly z salonu 0 na nich brudu czy błota. Mogbym wymieniac w nieskonczosc i mimo ze fizyka tam jest poprawiona itd nie podoba mi sie ta gra. W Arma II idac przez las masz wrazenie ze to jest las pelno w nim zarosli gdzie w Armie III to masz same drzewa i sporadyncze krzaki. W Armie II sa moje klimaty znane z operacji flashpoint a przyajmniej namiastka ich jest wg mnie bardziej przyjazna no i bronie bardziej zroznicowane a nie tak monotonne.

Odnosze wrazenie ze arma II chodzi na 2 rdzeniach albo jakos nie wykorzystuje mozliwosci sprzetu przeciez ta gra nie powinna sie ciac w obu grach mam te same ustawienia graficzne Very high/ High (advanced)

O co tu chodzi???? Ta gra ma chyba juz 11 lat
Awatar użytkownika
Zelazny
Posty: 61
Rejestracja: 18 maja 2013, 17:53
ID Steam:
Lokalizacja: Anglia

Re: Problemy ze stabilnymi FPS

Post autor: Zelazny »

Ja też wolę świerki z ARMAII. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grafika”