Jaki hosting?

Problemy i porady nt hostowania gry po sieci LAN oraz jako serwer dedykowany.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Pizmak
Posty: 3
Rejestracja: 19 stycznia 2014, 22:18
ID Steam: Pizmak35

Jaki hosting?

Post autor: Pizmak »

Po pierwsze chciałbym się przywitać, bo jest to mój pierwszy post. Teraz część właściwa, a mianowicie chciałem się spytać czy znacie jakiś hosting serwerów Army II, oprócz takich po 30 dolarów za 25 slotów. Wiem, że jeśli chodzi o zagraniczne to trudno o tańsze, ale może jakiś polski? Znalazłem tylko jeden rodzimy hosting, ale w tym momencie był niedostępny. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdro szejset.
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Jaki hosting?

Post autor: Tenk »

30$ za 25 slotów to bardzo dobra cena, taniej nie dostaniesz. Podliczając koszty najtaniej wychodzą jeszcze serwery dedykowane z Kimsufi takie za 150-200 zł na których postawisz sobie A2 i A3 po 64 sloty, a do tego TeamSpeaka. Trzeba się jednak znać trochę na linuxie, chyba że dopłacisz 50zł miesięcznie za licencjonowanego Windowsa to Ci automatycznie zainstalują :)

Serwer A2 na 26 slotów dostaniesz za 90zł tutaj http://www.markmods.com/ tańszej oferty nie znam, kiedyś samo korzystaliśmy z ich usług i sobie chwaliliśmy, dobre podejście do klienta i szybki suport, a przy tym arakcyjne ceny i dobry sprzęt serwerowy.
Pizmak
Posty: 3
Rejestracja: 19 stycznia 2014, 22:18
ID Steam: Pizmak35

Re: Jaki hosting?

Post autor: Pizmak »

Dzięki. Myślałem, że tylko za granicą takie ceny, że da się gdzieś w Polsce taniej kupić. To niesprawiedliwe, serwery innych gier są popularniejsze i tańsze, a taka wspaniała Arma totalnie niespotykana w naszym kraju-raju ;(
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Jaki hosting?

Post autor: Tenk »

Jest z powodu dużych wymagań sprzętowych jakie trzeba spełnić by gracze mogli grać komfortowo. Przykładowo na sprzęcie który wymagany jest do serwera A3 możnaby postawić pewnie ze 4 serwery CSa, dlatego różnice w cenie pomiędzy Armą a innymi grami są spore :)
Pizmak
Posty: 3
Rejestracja: 19 stycznia 2014, 22:18
ID Steam: Pizmak35

Re: Jaki hosting?

Post autor: Pizmak »

Zdążyłem się domyślić jak odpaliłem Arme 2 na maksymalnych detalach ;)
Awatar użytkownika
vynaratorski
Posty: 178
Rejestracja: 27 września 2009, 15:22
ID Steam:
ID gracza: 1
Kontakt:

Re: Jaki hosting?

Post autor: vynaratorski »

Moja grupa testowała wiele rozwiązań, płaciliśmy i więcej i mniej, markmods też rozważaliśmy ale parametrami maszyn zostają w tyle za jestservers. W końcu najlepszą i w perspektywie czasu najtańszą opcją okazał się zakup serwera na własność - to najlepsza opcja, choć trzeba jednorazowo wydać ~2k.
Obrazek
defka
Posty: 1
Rejestracja: 27 lipca 2016, 21:58
ID Steam:

Re: Jaki hosting?

Post autor: defka »

Odpal sobie vpsa w Firehost, tam masz testowanie za darmo - nam wszystko przynajmniej jak na razie działa jak należy. A po prostu była to jedna z tańszych usług jakie znaleźliśmy. Testowaliśmy inne, ale była masakra z dostępnością.
Awatar użytkownika
vynaratorski
Posty: 178
Rejestracja: 27 września 2009, 15:22
ID Steam:
ID gracza: 1
Kontakt:

Re: Jaki hosting?

Post autor: vynaratorski »

Złoty szpadel?
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwer oraz hostowanie”