Problem z założeniem własnego servera.

Problemy i porady nt hostowania gry po sieci LAN oraz jako serwer dedykowany.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
VEN
Posty: 2
Rejestracja: 09 stycznia 2017, 17:52
ID Steam:

Problem z założeniem własnego servera.

Post autor: VEN »

Witam, panowie tak jak w tytule.. zacznę od tego że od dawien dawna nie grałem w Armę - ostatni raz jeszcze za czasów gdy funkcjonowała Arma 2 Free.. wcześniej pogrywałem w Arme I. Gdy jeszcze funkcjonowała Arma 2 Free tworzyliśmy ze znajomymi własne serwery w prosty sposób czyli wybierając funkcję w "menu" z serwerami pt. nowy - serwer (wszystko było pięknie - tworzyliśmy i graliśmy, nie było żadnych problemów itp.). W końcu nastały takie czasy ze stary komp poszedł na śmieci, a na jego miejsce pojawił się nowy i w końcu mogę grać w Arma II OA z resztą dodatków, problem w tym że gdy próbuję w taki sam sposób założyć serwer jak dawniej, ten nie pojawia się na liście i znajomi nie mogą wbić (czy to zapraszając ich bezpośrednio przez steam'a czy gdy próbują wpisać moje IP). Ten sam problem jest gdy ktoś inny próbuje założyć serwer. Pytanko czy da się z tym coś zrobić? Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Problem z założeniem własnego servera.

Post autor: Slawek »

Temat przeniesiony.

Przejrzyj ten wątek https://forums.bistudio.com/topic/17144 ... nt=2676854.
Szukając pomocy po necie szukaj od daty kiedy OA dostała nowego patcha 1.63 czyli od lipca 2014 roku.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwer oraz hostowanie”