Kto wie jaka to gra

... lub palce na klawiaturę niosą

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Kto wie jaka to gra

Post autor: Trance »

Witam. Tytuł posta może mylić, gdyż nie proponuję tu zabawy w rozpoznawanie gier, ale zwracam się z pytaniem do osób tutaj obecnych, czy ktoś pamięta tytuł gry komputerowej, którą możliwie dokładnie opiszę poniżej.

Ta gra ma już pare ładnych lat, szacuję, że pochodzi z roku około 1999, ale to tylko szacunek, może być starsza lub młodsza.
Znalazłem ją w jakimś czaspiśmie komputerowym: Click, CD-Action lub Play
Gra jest bardzo podobna to zdecydowanie młodszej War World, w której również poruszamy się i walczymy "robotem". W War World widok jest z trzeciej osoby, a w grze o którą mi chodzi jest to FPP.
Króciutko teraz przedstawię świat gry (może ktoś to tak skojarzy):

Mieliśmy do dyspozycji sporą wyspę, a w każdym razie jakieś terytorium, po którym mogliśmy do woli biegać sobie. Wokół nas chodziło i latało mnóstwo robotów-wrogów oraz przyjaciół. Na mapie porozstawiane były bazy, do których mozna było wchodzic, w srodku znajdowało sie pole magnetyczne czy cos w ten deseń, w którym można było się leczyć, było pole, po wejściu w które mogliśmy sterować bazą, np. mogliśmy nakazać produkcję jednostek (było wiele typów robotów, mogliśmy się wcielać w różne, również podczas gry i wszystkie miały indywidualne właściwości i możliwości) lub jakieś inne funkcje ustawiać. Generalnie była to bardzo wciągająca gierka, nie mogę znaleźć tej płyty, na której to miałem (pożyczyłem ją chyba komuś i ten ktoś mi nie oddał, a ja nie pamiętam kto to :P).

Mogę dorzucić jeszcze jakieś skojarzenia, coś mogę konkretyzować, jeśli będą osoby, które będą potrzebowały takich informacji, aby mi pomóc. Jednak od czasu, gdy grałem w tą grę minęło już kilka, a nawet może kilkanaście lat, więc nie wszystko tak dokładnie pamiętam.

Z góry dziękuję za pomoc i za wysiłek czytania tego wszystkim, którzy przynajmniej chwilę pomyślą nad problemem :)

Pozdrawiam serdecznie
Obrazek
Awatar użytkownika
RozekPoland
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2010, 13:16
ID Steam: RozekPoland
Numer GG: 24417445
Kontakt:

Re: Kto wie jaka to gra

Post autor: RozekPoland »

Giants: Obywatel Kabuto ?
:ofp :weteran


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Kto wie jaka to gra

Post autor: Trance »

Nie, to niestety nie o tą grę chodzi :(
Obrazek
miś
Posty: 25
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 15:50
ID Steam:

Re: Kto wie jaka to gra

Post autor: miś »

Kluczem może być słowo "mech" 8)
MechWarrior?
Mech Commander?

Ewentualnie:
Heavy Gear?
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: Kto wie jaka to gra

Post autor: klamacz »

cos jak Battlezone?

rozne wersje, rozne screeny:
http://www.google.pl/images?hl=pl&xhr=t ... 80&bih=856
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co ślina na język...”