Lineage 2 (i inne MMOcRPG, cRPG)

... lub palce na klawiaturę niosą

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
FriX
Posty: 142
Rejestracja: 15 czerwca 2007, 09:35
ID Steam:
Numer GG: 1894993
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Lineage 2 (i inne MMOcRPG, cRPG)

Post autor: FriX »

Boshe :P jak ja nie znoszę tych azjatyckich MMO. Miecze na 10m i dekolty większe niż u Pameli :) no i ten styl Emo, jedyny MMO jaki mi się spodobał i grałem w niego dość długo to 9Dragons - jedyny wyjątek :P

Za to Dungeon Runners jest fajne :) i co najważniejsze dla mnie nie jest azjatyckie :P
Awatar użytkownika
Koval
Posty: 378
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 20:59
ID Steam:
Numer GG: 5246848
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Lineage 2 (i inne MMOcRPG, cRPG)

Post autor: Koval »

Zapraszam na serwer, na którym aktualnie grywam: L2 Giants
Strona www: http://www.l2giants.com
C6 (Interlude), raty x20, GM shop (można kupic kazda broń od no grade do S grade, a pancerz od no grade do A grade - S grade trzeba wydropic z raidbossów albo kupic za Ancient Adena w ilości niemożliwej do uzbierania ;) ). Max enchant dla broni +25, max enchant dla pancerza +15. Można dodawac Augment do broni i wiekszosc rzeczy z C6.
ASUS K72J
i3 M350 2.27Ghz | 4GB RAM
Radeon Mobility HD5150
Awatar użytkownika
Radeon
Posty: 778
Rejestracja: 14 lutego 2007, 00:28
ID Steam:
Numer GG: 4014140
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Lineage 2 (i inne MMOcRPG, cRPG)

Post autor: Radeon »

Koval pisze:Zapraszam na serwer, na którym aktualnie grywam: L2 Giants
Strona www: http://www.l2giants.com
C6 (Interlude), raty x20, GM shop (można kupic kazda broń od no grade do S grade, a pancerz od no grade do A grade - S grade trzeba wydropic z raidbossów albo kupic za Ancient Adena w ilości niemożliwej do uzbierania ;) ). Max enchant dla broni +25, max enchant dla pancerza +15. Można dodawac Augment do broni i wiekszosc rzeczy z C6.
Bleeeeeee.... Pewnie większość lata z latarkami, sami donaci no i z dualboxem na plecach.
No i ten zbugowany i niestabilny L2j... :]
Obrazek
Awatar użytkownika
Koval
Posty: 378
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 20:59
ID Steam:
Numer GG: 5246848
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Lineage 2 (i inne MMOcRPG, cRPG)

Post autor: Koval »

Owszem każdy z latarkami lata, bo taki jest charakter serwera. Gracze koncentrują się na pvp i kompletowaniu coraz lepszego uzbrojenia. Z donatu można dostać tylko i wyłącznie nowe pancerze epickie (Giant armor, jeśli się nie mylę) a reszta zależy tylko od graczy jak wysoko zenchantują sobie bronie. Mój znajomy, z którym grałem na Shadow, ma Draconic Bow +16 z Focusem i augmentem i zrobił go sam.
Nie gram w sumie narazie na tym serwerze, ponieważ nie mam za bardzo czasu ale mimo wszystko zapraszam, jeśli macie ochotę się pobawić, nie zaś mozolnie zbierać przez 3 miesiące adenę i matsy, żeby złożyć kolejną giwerę :p
ASUS K72J
i3 M350 2.27Ghz | 4GB RAM
Radeon Mobility HD5150
Awatar użytkownika
Radeon
Posty: 778
Rejestracja: 14 lutego 2007, 00:28
ID Steam:
Numer GG: 4014140
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Lineage 2 (i inne MMOcRPG, cRPG)

Post autor: Radeon »

Mnie tam takie świecące serwery nie kręcą, to nie ma sensu. Większość ma over power i nic nie zrobisz. Nie chce mi się też jakoś specjalnie grać na low racie, już mi za długo wszystko od początku robić..

Obecnie gram na Mid-Racie everlasta, bez gm shopu (:]), top C-Graty do nabycia w luxury, ss/bss też do nabycia w luxury do B Grade, A Grade to już craft. Itemki też się dość przyjemnie składa, w 5 dni od rozpoczęcia gry złożyłem Talluma Heavy, Avadon Robe, 5-10 dni później maja bizu... I tak dalej, tak więc nie jest tak źle, nikt z latarkami nie lata, nikt nie ma over powera, po prostu dobra zabawa i ludzie na 76 lvl biegający 2 C Grade, coś pięknego. :D
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co ślina na język...”