Powitania po latach

... lub palce na klawiaturę niosą

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
methos
Posty: 45
Rejestracja: 06 lipca 2009, 13:47
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Powitania po latach

Post autor: methos »

Witam
Klimat i temat OFP(2001) i Army(2007) znane choć zabawa w necie dopiero od 2009. Nie miej nadrabiam zaległości. Pozdro.
" ... Pamiętaj, Strach jest Twoim Jedynym Przewodnikiem tam ... tam gdzie Cienie kryją ... Śmierć ... "
Awatar użytkownika
cuc
Posty: 20
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 00:56
ID Steam:

Re: Powitania po latach

Post autor: cuc »

Norek pisze:I co z tą Armą 2 Cucek? Ja już zamówiłem ;)
Ide dziś do empiku po Arme2.

Pamiętam jak czekałem na Arme1 - tydzień przed premierą kupiłem kompa + monitor za 10.000 zł, trackira i coś tam jeszcze.
Jak się dowiedziałem, że gra leży już na sklepowej półce to poszedłem tam z obustronnym ślinotokiem, ciągle zacierając łapy i z wielkim bananem na ryju.
Po kilku dniach nerwów płyte z Armą1 dałem żony chrześniakowi bo gra okazała się nie na moje nerwy - kupa bugów a moje ukochane z OFP granaty przeistoczyły się w wybuchające pomarańcze. Na zajebistym na tamte czasy kompie miałem w lesie przycinki grafy a na zwalenie gry do paska czekałem 30 sekund i drugie tyle na jej powrót.
W MP zamiast grac to czekałem na tekstury a trawa w MP była hmmm..... trudna do zaakceptowania.

W sumie aż zraziłem się latania z giwerą po wirtualnym świecie. Na szczęcie mogę sobie do woli postrzelac z prawdziwej broni w realu, więc moje sadystyczne skłonności, kompleks wyższości i chęć panowania nad światem leczę napierniczając z np Glauberyta, Mossberga czy SVD. (Pit, jak bedziesz chciał postrzelac to daj znaka).

Wracając do Army2 to tak się stęskniłem za Norkiem, a w właściwie za widokiem jego zwłok lecących nad lasem po trafieniu sabotem z Abramsa, że musze spróbować zagrać Arme2 w multi. :D
aaa
Awatar użytkownika
Stilgar
Posty: 32
Rejestracja: 23 sierpnia 2008, 21:52
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Powitania po latach

Post autor: Stilgar »

Cześć cycku ;) ,ciągle na modemie :mrgreen: i w razie czego z tej strony Misiu [GROM] Misiu

Ps: Prawie mi jak Bond wyszło ;)
ObrazekObrazekObrazek
All right, the are on our left, they're on our right, they're in front of us, they're behind us...they can't get away this time!"
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Powitania po latach

Post autor: ufoman »

Stilgar pisze:Cześć cycku ;) ,ciągle na modemie :mrgreen: i w razie czego z tej strony Misiu [GROM] Misiu

Ps: Prawie mi jak Bond wyszło ;)
No nie bardzo, jakbys dodal przecinek albo wielokropek to moze, a tak to wyszlo jak u niedoleznego ;)
Awatar użytkownika
Vader
Posty: 43
Rejestracja: 19 grudnia 2006, 15:43
ID Steam:
Numer GG: 1508361
ID gracza: 0
Lokalizacja: Mińsk Maz. GG#1508361

Re: Powitania po latach

Post autor: Vader »

Stilgar pisze:..
ooo wyszło szydło z worka kto to :D Witka Cucu :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Stilgar
Posty: 32
Rejestracja: 23 sierpnia 2008, 21:52
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Powitania po latach

Post autor: Stilgar »

Ufo już wczoraj pisałem tobie ,dzieci i modemiarze ;) głosu nie mają i dorzuć trochę koksu do modemu bo widać że zwalnia :P
ObrazekObrazekObrazek
All right, the are on our left, they're on our right, they're in front of us, they're behind us...they can't get away this time!"
Awatar użytkownika
Przezdzieblo
Posty: 50
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 20:47
ID Steam:

Re: Powitania po latach

Post autor: Przezdzieblo »

:grom :roll: :)
Friendly fire is NOT friendly...

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Stilgar
Posty: 32
Rejestracja: 23 sierpnia 2008, 21:52
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Powitania po latach

Post autor: Stilgar »

Przezdzieblo dla ciebie prawie ....wszystko ;)
ObrazekObrazekObrazek
All right, the are on our left, they're on our right, they're in front of us, they're behind us...they can't get away this time!"
Awatar użytkownika
cuc
Posty: 20
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 00:56
ID Steam:

Re: Powitania po latach

Post autor: cuc »

Saluto Stare Pierniki!

Wielce miło Was znowu zobaczyc/przeczytać.

Arma2 juz zainstalowana. Cały wczorajszy wieczór straciłem na konfiguracje klawiszologii i jeszcze tego nie skończyłem.

I w tym miejscu muszę zaszpanować swoim sprzętem i nadmienić bardzo skromnie, że w sterach karty graficznej dałem na stałe Wygładzanie krawędzi x 16 i filtrowanie anizotopowe na x 16 i wszystko co się dało na bardzo wysoko i w rozdziałce 1920 x 1200 na 26 calch gra wygląda ZAJEFAKINBIŚCIE!!! - mniej więcej.
aaa
Awatar użytkownika
Vader
Posty: 43
Rejestracja: 19 grudnia 2006, 15:43
ID Steam:
Numer GG: 1508361
ID gracza: 0
Lokalizacja: Mińsk Maz. GG#1508361

Re: Powitania po latach

Post autor: Vader »

to było se jeszcze wczoraj wpisac w MP serek 8bz i jeszcze byś se pograł z nami :D :violent
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
naqerson1111
Posty: 5
Rejestracja: 03 września 2009, 10:13
ID Steam:
Numer GG: 11347558
ID gracza: 1147

Re: Powitania po latach

Post autor: naqerson1111 »

Witam Wszystkich :)
pare słów o mnie :
Imię Piotr wiek 19, mieszkam w Pińczowie, w grę wkręcił mnie Pan Rafał z buska ;] dopiero poznaje tajniki tej rozgrywki;] chwilowo ciupam sobie w kampanie... po za tym gram tez od 2 lat na steamie w cs , i od 4 lat pykam w Ogame.pl :) (uni : 1 , 38 , Andromeda"
PIOTREK
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co ślina na język...”