Brak listy serwerów Arma 2

Problemy i porady nt łączenia się po sieci LAN oraz przez internet

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AreS
Posty: 2
Rejestracja: 29 lipca 2014, 16:04
ID Steam:

Brak listy serwerów Arma 2

Post autor: AreS »

Witam wszystkich.

Mam bardzo nietypowy problem.
Od dwóch dni nie wyświetla mi się lista serwerów w Armie 2.
Nic nie instalowałem i nic nie usuwałem w tym czasie.
Adres wyszukiwania był ustawiony na ,,internet'' i nie miałem ustawionych żadnych filtrów wyszukiwania.

Postanowiłem reinstalować Arme 2. Niestety nie pomogło. Pomyślałem, że to może mój szalony firewall od Comodo coś namieszał więc usunąłem Arme 2 później usunąłem cały pakiet od Comodo (firewall i antywirus) + czyszczenie rejestru by nie zostały żadne śmieci. Następnie pobieram drugi raz Arme 2 i problem się powtarza nadal. Arme ściągam ze steama. Ręcznie wpisywanie adresu serwera też się nie powiodło.
Od dawna korzystam z Comodo i nie było takich problemów.
Robiłem format windows'a 7 jakieś 3 tygodnie temu. Ale po formatowaniu arma działała bez problemów.
Posiadam także Arme 2 OA i tam serwery działają bez problemów z włączonym firewallem od Comodo. Normalnie mogę grać w multiplayer.

A jak klikam w armie przycisk ,,multiplayer'' to gra zawiesza się na jakieś 30 sek. z napisem ,,receiving...''. Brak muzyki, mogę ruszać tylko myszką. Następnie pojawia się okno multiplayer'a i znów zwiecha 30 sek. również mogę ruszać tylko myszką i nie mogę niczego kliknąć. I dalej wraca muzyka i możliwość klikania w przyciski, ale już nic się nie pojawia, żadna lista serwerów. Wcześniej tak nie było, robi się tak dopiero od 2 dni.

Laptop nowy kupiony we październiku 2013 r. Lenovo IdeaPad Y580. Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 660M, procesor Intel Core i5 3230M. Dokupiłem do niego dysk SSD 60 Gb, na którym znajduje się system (jakieś 3 tyg temu, dlatego był format).

Arme 2 reinstalowałem już 4 razy :P Instalowałem na różnych lokacjach; usuwałem wszystkie pliki, które gra zostawiała po usunięciu itp. nic nie pomogło.
Wszystkie sterowniki są najnowsze. Żadne nie potrzebne programy nie działają w tle.

Proszę o pomoc bo już nie wiem co mam robić. :(
Awatar użytkownika
RozekPoland
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2010, 13:16
ID Steam: RozekPoland
Numer GG: 24417445
Kontakt:

Re: Brak listy serwerów Arma 2

Post autor: RozekPoland »

GameSpy odpowiedzialny za wyświetlanie serwerów gry wieloosobowej został wyłączony.
Więcej w temacie - viewtopic.php?f=5&t=5481
Ostatnio zmieniony 19 sierpnia 2021, 03:34 przez RozekPoland, łącznie zmieniany 2 razy.
:ofp :weteran


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
AreS
Posty: 2
Rejestracja: 29 lipca 2014, 16:04
ID Steam:

Re: Brak listy serwerów Arma 2

Post autor: AreS »

A więc dlaczego serwery przestały działać dopiero 2 dni temu a nie jak w tym temacie co podałeś 31 maja ?
Awatar użytkownika
RozekPoland
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2010, 13:16
ID Steam: RozekPoland
Numer GG: 24417445
Kontakt:

Re: Brak listy serwerów Arma 2

Post autor: RozekPoland »

AreS pisze:A więc dlaczego serwery przestały działać dopiero 2 dni temu a nie jak w tym temacie co podałeś 31 maja ?
Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Data 31 maja została podana w oficjalnym komunikacie.
:ofp :weteran


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Połączenie z siecią i serwerem”