tryb Warfare multiplayer

Problemy i porady nt łączenia się po sieci LAN oraz przez internet

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
zadrzwiami
Posty: 1
Rejestracja: 27 lipca 2011, 21:16
ID Steam:

tryb Warfare multiplayer

Post autor: zadrzwiami »

Mój pierwszy post na forum, witam serdecznie wszystkich !
Mam pewien upierdliwy problem z kontynuacją gry Warfare w trybie multiplayer. Przeważnie odpalamy scenariusz When Diplomacy Fails. Niezależnie od tego kto hostuje serwer nie możemy kontynuować zapisanej wcześniej gry. Wywałka następuje w momencie dołączania się graczy do serwera. Host wchodzi normalnie wczytuje się mapa (gramy na Czarnorusi) itd, w momencie kiedy pojawia się któryś z kumpli to gra się wykłada, lub działa, ale tak że masakra lagi niezależne od pinga itp. Robiliśmy wszyscy reinstal i to samo... mamy różne windowsy... ja mam Xp jak stawiam serwer to po wczytaniu stanu gry i dołączeniu się któregoś z graczy wiesza się wszystko... serwer na W7 powoduje wywalenie gry do pulpitu. Używamy tylko moda ACE_SM + do tego CBA v7 instalowane to jest przez six updater itd... jednak czy z modem czy bez kapa jest taka sama zawsze. Kampania chodzi w MP bez problemu, możemy wczytywać stan gry. W trybie warfare nie da rady. Mamy wersję 1.10 A2 standalone. Udało nam się wczytać grę na Utes i wyglądało na to że wszystko gra... no ale Utes nieco małe jest. Możecie coś poradzić ? na razie na OA się nie znaosi przynajmniej do września, także proszę o rozwiązanie dla wersji 1.10, co możemy zrobić żeby nie zaczynać ciągle od nowa?
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: tryb Warfare multiplayer

Post autor: Tenk »

Z własnych przygód i prób zapisywania różnych misji na mp wiem że to po prostu nie działa tak jak na singlu. Tzn rzadko który zapis, potrafi się dobrze zrobić i umożliwić jego ponowne wczytanie tak aby działał poprawnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Połączenie z siecią i serwerem”