Nie mogę wejść na większość serwerów gry wieloosobowej.

Problemy i porady nt łączenia się po sieci LAN oraz przez internet

Moderator: Inkwizytor

Zablokowany
oljan
Posty: 4
Rejestracja: 17 września 2010, 18:52
ID Steam:
ID gracza: 0

Nie mogę wejść na większość serwerów gry wieloosobowej.

Post autor: oljan »

Witam wszystkich.
Mam dość duży problem. Grałem najpierw w Flashpointa, później w Arme, Arme 2 a teraz kupiłem Arma 2 Operation Arrowhead. Nigdy nie miałem problemu z grą w sieci. A teraz gdy wchodzę do menu sieciowego(gram tylko w misje wpółpracy, preferuje serwery evo) to widzę znaki zapytania na żółtym tle. Wygląda o tak:
Obrazek

Próbuję się połączyć a następnie po paru sekundach widzę to:
Obrazek

Mam tak z 90% albo i więcej serwerów. Dział mi tylko kilka domination ale domination nie lubie.
ARME 2 i ARME 2 OA mam poinstalowane z najnowszymi patchami. I naprawdę nie wiem o co chodzi.
Proszę pomóżcie. Będę bardzo wdzięczny.

oljan
Ostatnio zmieniony 17 września 2010, 19:46 przez oljan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Nie mogę wejść na większość serwerów gry wieloosobowej.

Post autor: Slawek »

Pytanie na pytanie.
Czy zainstalowałeś patcha 1.54, czy Arrowhead jest zintegrowany z podstawką i czy szukałeś odpowiedzi na tym forum.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
oljan
Posty: 4
Rejestracja: 17 września 2010, 18:52
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Nie mogę wejść na większość serwerów gry wieloosobowej.

Post autor: oljan »

Patch 1.54 jest. Nie rozumiem pytania czy podstawka jest zintegrowana z OA. Szukałem odpowiedzi ale może za słabo.
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: Nie mogę wejść na większość serwerów gry wieloosobowej.

Post autor: PROCIK »

Zintegrowane znaczy czy zainstalowałeś w tym samym folderze. Problem masz dlatego, ze twoje pliki nie pasują z plikami na serwerach.
Powody mogą być takie, że Arme 2 masz osobno od OA lub podczas instalacji patchy wywaliło ci jakieś błędy i kliknołeś "ignoruj". Sławny problem z plikiem "missions.pbo" co było już poruszane na forum. Poszukaj tematów związanych z patchowaniem.
oljan
Posty: 4
Rejestracja: 17 września 2010, 18:52
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Nie mogę wejść na większość serwerów gry wieloosobowej.

Post autor: oljan »

A jak sprawdzić czy jest w tym samym folderze zainstalowane albo jak zainstalować w tym samym? Errorów podczas patchowania nie miałem ale na wszelki wypadek podmieniłem pliki misji ale itak nic mi to nie dało
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: Nie mogę wejść na większość serwerów gry wieloosobowej.

Post autor: PROCIK »

oljan pisze:A jak sprawdzić czy jest w tym samym folderze zainstalowane albo jak zainstalować w tym samym? Errorów podczas patchowania nie miałem ale na wszelki wypadek podmieniłem pliki misji ale itak nic mi to nie dało
Oj trochę samodzielności :) przecież wiesz gdzie instalowałeś, podczas instalacji, instalator pytał się o miejsce. Generalnie jak są w tym samym folderze to będziesz miał plik Arma2OA.exe tam gdzie Arma2.exe

Chyba jednak musisz mieć oddzielnie bo jasno wynika,że masz niezgodność z plikami. Może jakieś addony usuwałeś lub dodawałeś do folderu "addons"?
oljan
Posty: 4
Rejestracja: 17 września 2010, 18:52
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Nie mogę wejść na większość serwerów gry wieloosobowej.

Post autor: oljan »

Już jest OK. Najpierw wszystko odinstalowałem i wszystkie pliki ARMY z dysku wywaliłem. Potem zainstalowałem jeszcze raz popatchowałem, był error więc podmieniłem pliki misji i śmiga. Wszystkie serwery działają. Ale dzięki bardzo za pomoc.
Zablokowany

Wróć do „Połączenie z siecią i serwerem”