Problem z multiplayerem

Problemy i porady nt łączenia się po sieci LAN oraz przez internet

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
maffi007
Posty: 4
Rejestracja: 07 lutego 2010, 14:07
ID Steam:
ID gracza: 0

Problem z multiplayerem

Post autor: maffi007 »

Problem takiego typu: jak wchodzę na serwer, wciskam "ok", zaczyna pobierać mi pliki i gdy dojdzie do końca okno serwera się wyłącza i znowu na ekranie komputera widnieje lista serwerów.

Jak coś to mam najnowszego patcha 1.07 i windows 7.
eNgine
Posty: 9
Rejestracja: 27 grudnia 2009, 00:35
ID Steam:
ID gracza: 33075

Re: Problem z multiplayerem

Post autor: eNgine »

Pobiera Ci tylko plik misji, brakuje Ci za to potrzebnych addonów, które musisz ściągnąć i rozpakować sam (a potem dopisać odpowiednią komendę do skrótu ARMA2). Jak poszukasz znajdziesz na forum dokładną informację jak to zrobić. Ja korzystam w zasadzie z 2 zestawów dodatków: @CBA;@CBA_A2
oraz drugi z modem ACE2: @CBA;@CBA_A2;@ACE;@ACEX;@ACEX_SM.
Awatar użytkownika
wodzu29
Posty: 11
Rejestracja: 21 sierpnia 2010, 20:56
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Problem z multiplayerem

Post autor: wodzu29 »

Ja mam inny problem, podczas gry single wszystko niby okey, podczas gdy gram w multi czasem mnie wywala z serwera, problem z battleye, i zuwazylem ze komputer sie dziwnie zachowuje tzn mam problem z polaczeniem do internetu i komputer dziwnie zaczyna dzialac skokowo i musze robic czasem restart, czytalem ze to moze byc problem zasilacza.. bo karta Gf 8800 Gainwarda Gts 1Gb ddr3, z oddzielnym zasilaniem, niby moc zasilacza to 500V.
Dodam ze jestem po reinstalce windowsa7 64 bitowego, pod Xp nigdy nie mialem takich problemow, ale znowu inna karte mialem
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Problem z multiplayerem

Post autor: Slawek »

Wodzu29, odpal skrót z poziomu administratora.
viewtopic.php?f=82&t=3691&start=0
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
Awatar użytkownika
Kristof
Posty: 81
Rejestracja: 26 marca 2008, 11:45
ID Steam:
Numer GG: 6186420
ID gracza: 2565124
Lokalizacja: Niemcy -Polska Białystok

Re: Problem z multiplayerem

Post autor: Kristof »

Duzo serverow choć na zielono i dostepnych na liscie multiplayer jest bez ACE moda !
Obrazek



http://www.realclub.fora.pl/
Team Speak 3 adres; 85.236.109.28 port 10667 13PPL Hell-Fire Server
eNgine
Posty: 9
Rejestracja: 27 grudnia 2009, 00:35
ID Steam:
ID gracza: 33075

Re: Problem z multiplayerem

Post autor: eNgine »

wodzu29 pisze:zuwazylem ze komputer sie dziwnie zachowuje tzn mam problem z polaczeniem do internetu i komputer dziwnie zaczyna dzialac skokowo i musze robic czasem restart
Ogólnie to bardzo miesza w kwestii połączenia internetowego działająca w tle wyszukiwarka serwerów Arma2, tzn. jeśli odpalisz grę i wejdziesz w wyszukiwarkę, a potem przejdziesz do windowsa za pomocą Alt+Tab to łącze jest bardzo mocno obciążone i działa skokowo (nawet przy moim 10 Mbit). Po połączeniu z serwerem lub powrocie do menu problem znika.
Awatar użytkownika
wodzu29
Posty: 11
Rejestracja: 21 sierpnia 2010, 20:56
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Problem z multiplayerem

Post autor: wodzu29 »

ale chodzi wogole ze nawet jak wyjde z gry po tym zdarzeniu to komputer laczy sie i zrywa polaczenie, i tak pare razy i zaczyna dziwnie przymulac.. nie wiem czy to nie kwestia przegrzania, wlasnie badam everestem temperatury, obstawiam takze zasilacz ze za slaba moc

komputer to duo athlnon 2x2200 Ghz, 6 Gb ramu kingstone, plytka Asus M2N DH, karta gainwarda Gf8800 1Gb, 256 bit, dd3, zasilacz 500 V ale nie pamietam marki, dziwny objaw ze temperatury podzespolow w stanie tylko wlaczenia komputera bez obciazenia wahaja sie od 50 do 60 C
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Problem z multiplayerem

Post autor: kondor »

To już zgłoszony bug na CIT: http://dev-heaven.net/issues/10461 , niestety odrzucony, gdyż stwierdzili, że to wina modemu.
Jeśli Wam też to doskwiera mocno, to otwórzcie ten bug.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Połączenie z siecią i serwerem”