Problem z addonami.

Problemy techniczne z dodatkami czyli tzw. modami i addonami.
Aktualizatory modów.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Armadolon
Posty: 2
Rejestracja: 27 lutego 2014, 13:41
ID Steam:

Problem z addonami.

Post autor: Armadolon »

Witam. ArmA II OA kupiłem już rok temu. Grałem spokojnie na jednym serwerze który okazał się działający. No, ale w końcu przyszedł czas i serwer upadł, no i szukałem drugiego miejsca dla siebie.
Wtedy okazało się, że jakiś ultra super mały procent z serwerów rzeczywiście u mnie działa, reszta jest nie możliwa do dołączenia.
Problem jest taki, że do jakiego serwera bym nie próbował dołączyć [po odczekaniu kilku minut na łączenie się] wyskakuje komunikat, że nie można dołączyć, ponieważ zostały usunięte jakieś ważne pliki [coś związanego z ca].
Moje pytanie jest takie: co z tym zrobić? ArmA II szczególnie przypadła mi do gustu i nie po mojej myśli tak po prostu się z nią rozstawać. Pomożecie? :)
Dodam jeszcze, że Arme mam oryginalną, żadne tam torrenty.
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Problem z addonami.

Post autor: tom3kb »

Rozumiem, że masz tylko Operation Arrowhead. Niestety 99.99999% serwerów army jest postawionych na Arma 2 Combined Operations, czyli Arma 2 + dodatek Arrowhead. Najlepiej byłoby dokupić Arma 2 lub pobrać darmową Arma 2 Free (strasznie niskiej jakości tekstury) i połączyć w całość. I wtedy po kłopocie. ;)
Armadolon
Posty: 2
Rejestracja: 27 lutego 2014, 13:41
ID Steam:

Re: Problem z addonami.

Post autor: Armadolon »

Nope, mam Arme II i OA.
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Problem z addonami.

Post autor: tom3kb »

Daj dokładny komunikat błędu.
Uruchamiasz armę jako combined operations? Nie próbujesz wejść na serwery z jakimiś modami, których nie masz?
Awatar użytkownika
vynaratorski
Posty: 178
Rejestracja: 27 września 2009, 15:22
ID Steam:
ID gracza: 1
Kontakt:

Re: Problem z addonami.

Post autor: vynaratorski »

Albo próbujesz wejść na serwer, który wymaga jakichś modów, albo (co bardziej prawdopodobne) masz uszkodzony jakiś plik. Dociągnij brakujące mody (jeżeli Cię wywala za brak plików, to pokazuje komunikat w stylu "Brakujące pliki: ACEX"), albo przeinstaluj ArmA.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mody, addony, DLC”