ACE Poprawka na wiatr w karabinach snajperskich.

Problemy techniczne z dodatkami czyli tzw. modami i addonami.
Aktualizatory modów.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
EagleOne
Posty: 8
Rejestracja: 02 lutego 2014, 22:11
ID Steam:

ACE Poprawka na wiatr w karabinach snajperskich.

Post autor: EagleOne »

Witam. Szukam odpowiedzi na pytanie jak w temacie. Dotyczy wschodnich i zachodnich, czyli w skali metrowej i moa. Jak to się liczy? Jaki jest na to wzór? Czytając wartości z tabeli nie mam pojęcia co zrobić. Wartość z tabeli przez prędkość wiatru bocznego? Czy jak? Z góry wielkie dzięki.
Nomad
Posty: 24
Rejestracja: 12 marca 2013, 10:17
ID Steam: rafal045045

Re: ACE Poprawka na wiatr w karabinach snajperskich.

Post autor: Nomad »

Hi.

Zobacz to. Instalujesz na telefon z androidem.
http://www.armaholic.com/page.php?id=20757
Obrazek
EagleOne
Posty: 8
Rejestracja: 02 lutego 2014, 22:11
ID Steam:

Re: ACE Poprawka na wiatr w karabinach snajperskich.

Post autor: EagleOne »

Nie szukam programu tym bardziej że mam symbiana :p Widziałem to :p Szukam konkretnie co robić.. Poza tym z tego co wiem to tylko na "Hamburgerskie" karabiny...
EagleOne
Posty: 8
Rejestracja: 02 lutego 2014, 22:11
ID Steam:

Re: ACE Poprawka na wiatr w karabinach snajperskich.

Post autor: EagleOne »

Ktoś obeznany jest w stanie chociaż powiedzieć jak otworzyć ten program by wiedzieć co robi? Otworzyć w sensie od podszewki. Zobaczyć kodowanie, poszczególne funkcje itp.
Awatar użytkownika
Ashans
Posty: 40
Rejestracja: 27 grudnia 2013, 18:31
ID Steam:
Numer GG: 4223364
Kontakt:

Re: ACE Poprawka na wiatr w karabinach snajperskich.

Post autor: Ashans »

Tego się tak łatwo nie nauczysz. Najszybciej będzie jak dołączysz do jakiegoś profesjonalnego klanu, tam pokażą Ci wszystko.
Z własnego doświadczenia powiem Ci że granie w ACE bez ogarnietej grupy mija się z celem.
Obrazek
EagleOne
Posty: 8
Rejestracja: 02 lutego 2014, 22:11
ID Steam:

Re: ACE Poprawka na wiatr w karabinach snajperskich.

Post autor: EagleOne »

Mam ogarniętą grupę ;) Mamy tu nawet Biotechnologa :P Powiedzmy że nieco przerobiłem Pierwszy wzór Siacciego. Wyniki są obiecujące ale sprawdzę jeszcze w boju i spróbuję uprościć moją bazgraninę :P
EagleOne
Posty: 8
Rejestracja: 02 lutego 2014, 22:11
ID Steam:

Re: ACE Poprawka na wiatr w karabinach snajperskich.

Post autor: EagleOne »

Zawierając wszystko w wielkim zaokrąglonym skrócie wygląda to tak: (Wartość z tabeli : 4) * Wartość wiatru bocznego = Bach! Popraweczka! :D Niestety jest to dość skrótowa, łopatologiczna wersja. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to z chęcią zapraszam na TS: 178.217.190.56:6330. Jestem dość często więc jakby co, z pomysłami bądź innymi rzeczami związanymi z karabinami snajperskimi bądź wyborowymi zapraszam ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mody, addony, DLC”