BLUE SCREEN

Problemy i porady nt dobrej i słabej wydajności PC, zawieszaniem się gry itp.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Prospector
Posty: 1
Rejestracja: 27 czerwca 2012, 17:40
ID Steam:
ID gracza: 0

BLUE SCREEN

Post autor: Prospector »

Mam wielki problem zainstalowałem Arme 2 potem OA .
OA zaktualizował Arme z 1.02 do 1.07 .
Odpalam Arma II OA a tu blue screen i reset windowsa (vista) co mam zrobić?
Proszę o pomoc!
Awatar użytkownika
QualKehk
Posty: 71
Rejestracja: 11 kwietnia 2012, 22:58
ID Steam:

Re: BLUE SCREEN

Post autor: QualKehk »

Powiedz mi czy ten problem dotyczy tylko i wyłącznie Army, czy też dzieje się to na innych grach?
W tym przypadku optował bym za starymi / nieodpowiednimi / błędnymi sterownikami lub problemem z zasilaczem lub pamięcią RAM.
Zalecam zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej, dźwiękowej, płyty głównej, directX oraz zainstalować benchmark (3dmark) i uruchomić go. W ten sposób będziesz świadomy czy problem leży po stronie zasilacza, czy też nie. Jeśli posiadasz PC-ta to w przypadku 2/4... kości RAM wyjmuj je kolejno (po wyłączeniu prądu w komputerze ;) ) sprawdzając w ten sposób każdą kość.
Dodatkowo radzę zapisać blue screen (zrobić zdjęcie aparatem) i znaleźć problem w necie lub nauczyć się odczytywać pliki DMP z Visty (Debugging Tools for Windows (WinDbg)), info znajdziesz u wujka Google lub na http://www.vista.pl/porady/456_niebiesk ... ndows.html
Ostatnio zmieniony 27 czerwca 2012, 19:22 przez QualKehk, łącznie zmieniany 7 razy.
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: BLUE SCREEN

Post autor: Slawek »

Nie masz najnowszego patcha. Ostatni patch 1.60 do OA podnosi podstawkę do 1.11 viewtopic
Zainstaluj, potem szukaj odpowiedzi na forum a na końcu pytaj.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydajność i zawieszanie się”