OA (Error: Device reset failed, error 8876086c)

Problemy i porady nt dobrej i słabej wydajności PC, zawieszaniem się gry itp.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rsk1990
Posty: 2
Rejestracja: 17 października 2011, 18:12
ID Steam:
Numer GG: 800259
Lokalizacja: Bolesławiec

OA (Error: Device reset failed, error 8876086c)

Post autor: rsk1990 »

Witam wszystkich :)
Mam ARMEII z CD-A i tak mi się spodobało (nic dziwnego wkońcu kocham OF), że jak miałem wolnego grosza kupiłem OA i zaczęły się schody bo nie mogłem wejść na serwery bez patcha 1,59 więc go pobrałem i teraz co prawda mogę zagrać ale po paru minutach wywala mnie do windy i wyskakuje komunikat "Error: Device reset failed, error 8876086c" wpisałem to w google ale nic po polsku nie znalazłem a z mojego englisza wyczytałem, że może pomóc ściągnięcie BETA patcha więc pobrałem najnowszy jaki był i ciul to samo :( Nie wiem co może być przyczyną przed tym patchem mogłem grać przez neta tylko jak sam hostowałem i nie wywalało a zanim się zmuszę co by przeinstalowywać wszystko 8O wolę mieć pewność, że nic innego nie pomoże.
ps. ARMA2 działa normalnie bez wywalania.
ps2. OA jestem pierwszym właścicielem(69zł Carrefour) i wpisałem kod z co jest z tyłu instrukcji, może cuś jeszcze trzeba?
ps3. Z beta launchera też odpalałem i nic.
Z góry dziękuję za odp.
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: OA (Error: Device reset failed, error 8876086c)

Post autor: kondor »

http://dev-heaven.net/issues/12122
Suma radził zmniejszyć detale tekstur trochę:
As a workaround I would recommend lowering Texture memory settings a bit - this could prevent or reduce the issue.
Note: it is quite possible upgrading to a 64b Vista or Win7 would cure the problem completely. Handling 1 GB of VRAM with 32b address space can be quite stressing for the system, and VRAM handling is a lot more robust with the new driver model.
Awatar użytkownika
rsk1990
Posty: 2
Rejestracja: 17 października 2011, 18:12
ID Steam:
Numer GG: 800259
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: OA (Error: Device reset failed, error 8876086c)

Post autor: rsk1990 »

O dzięki stary, chyba pomogło bo 1,5h łoiłem i nic :hapy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydajność i zawieszanie się”